Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

  Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

 1. a) platba na účet (jen z ČR).
 2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Tabacum C6

98.00

Obchodní podmínky

 1. Tímto nákupem našich přípravků berete na vědomí, že jakýkoli váš nákup v tomto e-shopu se řídí výhradně právem Anglie a Walesu! 

  Souhlasíte též s tím, že jste vzali na vědomí, že žádné homeoléky prodávané na tomto e-shopu nejsou "léčivy" ani "léky" ve smyslu českých zákonů a jejich použití v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči. Také berete na vědomí, že pokud máte jakékoli zdravotní potíže, v první řadě byste měl(a) ve vlastním zájmu samozřejmě nejdříve vyhledat svého lékaře, než zahájíte samoléčbu našimi produkty!


  V případě našich produktů jde vždy o homeoléky, takzvaná panaceutika, dynamisované nemateriálně léčitelem na přesnou potenci či účinek. Běžná inertní látka - například krystaly cukru, tabletky či globule - jsou léčitelem "nabuzeny" konkrétní blahodárnou informací, která v organismu člověka vyvolá sama - a většinou velmi rychle - ve většině případů samoléčící proces. Díky této metodě naše přípravky neobsahují chemicky, biologicky ani fyzikálně naprosto nic navíc, než je JEN složení nosiče přípravku (tedy výhradně jen přírodní cukr, či intertní globule). 

  Nejedná se tedy o homeopatika ve smyslu, jak homeopatii chápou zastánci klasické homeopatie, ale právě o panaceutika, tedy věroléky!

  Proto naše panaceutika nemají žádné vedlejší účinky a mohou je užívat i kojenci, děti či těhotné a kojící ženy!

  Důležité upozornění (abychom vyhověli zákonům ČR, i když se náš e-shop řídí výhradně právem Anglie a Walesu):

  V případě jakýchkoli zdravotních potíží navštivte vždy nejdříve svého lékaře, než se rozhodnete pro samolečbu našimi homeoléky 

   

  Dodací podmínky:

 2. a) platba na účet.
 3. b) na dobírku (ČR i SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky se částka za objednané léky navyšuje o 124 Kč poštovného a balného
Na dobírku také za stejnou cenu zasíláme léky i na Slovensko!

Platba za produkty je realisována převodem na kterýkoli náš účet a ve chvíli, kdy je vaše platba za léky připsána (což je například v případě platby přes mPeníze IHNED, v případě převodu z účtu na účet standardně 1-2 dny) budou vámi objednané homeopatické léky okamžitě napotencovány a odeslány na vaši uvedenou poštovní adresu. O celém procesu jste navíc průběžně informováni emailem. 

Tento způsob nákupu u nás je naprosto bezpečný a pohodlný. Moje homeopatická praxe má založenu svoji pověst na solidnosti! Všechny objednané a zaplacené léky jsme vždy a za každých okolností dodali kupujícím v pořádku. (Pokud by náhodou došlo ke ztrátě vaší zásilky Českou poštou, neváhejte nás ihned upozornit, a my - na naše náklady - vám pošleme obratem vaše zakoupené léky zdarma znovu!)

 

Informace k objednávkám z tohoto e-shopu:
 1. Cena a náklady na dopravu: poštovné a balné v  případě vaší platby za léky z účtu na účet neúčtujeme! Při dodání na dobírku pak účtujeme poštovné + balné v celkové výši 124 Kč (ale jen jednou ke každé celkové objednávce na tutéž adresu).
 2. Doprava: Česká pošta
 3. Platba: běžným převodem na náš bankovní účet  / Na dobírku
 4. Expirace: všechny námi zasílané panaceutika jsou potencována přímo konkrétně pro vás, a to zpravidla v den expedice, a mají proto minimální dobu zaručené účinnosti homeopatické informace 2 roky, pokud není uvedena delší!
Důležité upozornění: Zatímco u všech "běžných" oficiálních medicinských léků, registrovaných v ČR a prodávaných v lékárnách, je požadavek SÚKL minimálně na 20% účinnost (pokud tedy v klinických studiích lék zaúčinkuje alespoň na 2 pacienty z 10, obdrží registraci oficiálního léku pro ČR!), u klasické homeopatie je praxí každého homeopata prokázana účinnost min.65-75%!  6-8 lidem z deseti proto tedy homeopatický lék účinně zabere při téměř  jakýchkoli potížích již napoprvé, a to mnohdy překvapivě rychle a účinně! 
Na druhou stranu, prosím, ale berte na vědomí, že žádná metoda - ani homeopatie - není účinná ve 100% přpadů!  "Obecně" doporučené léky v mém e-shopu by měly pomoci ve zhruba 5-7 případech z 10, většinou je to i více.
Pokud ale máte onemocnění závažnějšího, hlubšího či chronického charakteru - popřípadě, pokud jste již v minulosti měli potíže s léčbou vašeho problému i jinými metodami - doporučuji vám nejdříve, než si objednáte homeoléky z našeho e-shopu, se se mnou raději kontaktovat prostřednictvím online diagnostické objednávky. Je totiž vždy lepší, když můžeme společně raději vybrat pokud možno co nejúčinnější terapii a homeolék (či kombinaci homeoléků) na míru právě vám osobně podle vašich potíží, diagnos a vaší osobní konstituce!
Upozornění: Nejsme lékárna ani obchod léčivy. Proto nikdy nedodáváme jakýkoli průmyslově či továrně vyrobený lék! Všechny naše produkty jsou vyráběny přímo zkušeným odborníkem - homeopatem - pomocí tzv. psychodynamisace a navíc přímo v den expedice! 

 

Podrobné informace o technologii výroby Švančarových homeopatických substancí prosím čtěte ZDE


(Pokud požadujete pouze továrně vyráběné léky, je nám líto, ale musíte se obrátit jinam a vybírat z užší homeopatické nabídky oficiálních lékárenských řetězců!)