Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Směs na průjmy, nevolnost a salmonelosu

98.00

O nás a našich homeolécích

Na tomto e-shopu si můžete vybrat z nabídky nejrůznějších homeoléků a homeosad na běžné potíže či onemocnění. Naleznete zde tak šetrné a přitom účinné homeoléky pomáhající při řadě potíží a nemocí. 

V nabídce e-shopu najdete homeoléky pro případy onemocnění virosami, chřipkou, anginou, při otravách jídlem, při salmoneloze, léky na obezitu či cukrovku, léky na exemy, alergie a úporné kožní potíže, přípravky působící velmi dobře při nejrůznějších infekcích, léky proti bolesti hlavy, zubů, zad i bolestí neuralgického původu. Také máte možnost si zde zakoupit léky zaměřené proti přisátí a působení klíšťat a obtížného hmyzu.

 

Osobně se zabývám dlouhodobě a profesionálně zejména léčbou většiny druhů onkologických onemocnění v jakémkoli stadiu - při těchto těžších diagnosách ovšem doporučuji spojit se nejdříve přímo se mnou, abychom společně byli schopni vybrat co nejrychleji tu správnou léčbu pro konkrétního pacienta!

Upozornění: Žádné homeoléky prodávané na tomto e-shopu nejsou oficiálně "léčivy" ani "léky" ve smyslu evropských nařízení a směrnic ani českého Zákona o léčivech!

Jde vždy o homeoléky zvané panaceutiky, tedy věroléky (viz zde

 

Proto naše homeoléky nemají žádné vedlejší účinky a mohou je užívat i kojenci, děti či těhotné a kojící ženy!

  

 

 

Nejsme lékárna ani obchod léčivy. Proto nikdy nedodáváme jakýkoli průmyslově či továrně vyrobený lék! Nepožadujte prosím takové léky po nás - nejsme překupníci ani zprostředkovatelé. Všechny naše produkty jsou vyráběny výhradně přímo zkušeným odborníkem - léčitelem dynamihomeopatem.

(Pokud tedy požadujete pouze továrně vyráběné léky, je nám líto, ale musíte se obrátit jinam a vybírat tedy z užší homeopatické nabídky oficiálních lékárenských řetězců!)

 

Důležité upozornění: Naše homeoléky zvané Švančarovy substance lze zakoupit v celé EU jedině zde, na tomto e-shopu, nesoucí jméno léčitelské tradice rodiny Švančarovy! (Pokud by kdokoli kdekoli prodával tyto naše léky mimo tento autorisovaný e-shop, činí tak bez našeho vědomí.)