Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Argentum nitricum C200

98.00

Výrobce našich homeoléků

Upozornění: Žádné homeoléky prodávané na tomto e-shopu nejsou "léčivy" ani "léky" ve smyslu evropských nařízení a směrnic ani českého Zákona o léčivech! Jedná se o panaceutika, tedy věroléky!

 

Jsem léčitel Leo P. Švančara. Kromě léčby svých pacientů se zabývám též diagnostickou astrologií a také astrologickými anamnesami (tedy na základě statisticky významných konstelací příslušných ke konkrétním nemocem se pokouším nalézt možná ohrožení konkrétními zdravotními potížemi a navrhovat řešení.)

Působím jako diagnostik a léčitel pro britskou společnost Vitaeelhomeo Ltd. 

Všechny homeoléky, jež ve své praxi využívám a kterými jedině a výhradně léčím všechny moje pacienty, jsou nemateriálně "potencovány" v naší malé rodinné homeopatické laboratoři takzvanou panaceutisací pod názvem Švančarovy substance. Dodavatelem a prodejcem těchto substancí je pak výhradně britská společnosti Vitaeelhomeo.

 

Poznámka: Astrologie a léčitelství je totiž naše rodinná tradice. Můj pradědeček Franz Xaverius (1872-1955) byl astrologem knížete Kamila Rohana - a později pak amerického velvyslance v Cáchách - jeho syn a můj dědeček Ludwig Johann (1903-1983) byl rovněž astrologem.


V současnosti existují tři základní známé a plně funkční způsoby výroby homeopatických léků:

1) Tradiční, hanemannovský, tedy ředění původní látky do minimální koncetrace, kdy v léku není už ani jedna molekula původní látky, zato tam je díky tomuto "ředění" léčivá informace. Takto je vyrobena většina z omezené nabídky základní řady homeopatických léků, jež v současnosti můžete zakoupit v českých lékárnách...

2) Dynamisace pomocí speciálních počítačů, pokud možno ještě doplněna i mentální energií zkušeného homeopata, kdy je do léku ona výše zmíněná léčivá informace přímo vložena, a to v naprosto přesně požadovaném množství a účinnosti! Takto jsou vyráběny na celém světě prakticky všechny současné speciální homeopatické léky i nosody ve vyšších potencích, jež nelze běžným ředěním prakticky jinak vyrobit.

3) Dynamisace pomocí výhradně osobní energie homeopata (tzv. dynamihomeopata). I zde je do homeoléku ona výše zmíněná léčivá informace přímo nemateriálně vložena, a to v  požadovaném množství a účinnosti! Takto potencuji speciální osobní léky pro konkrétní pacienty s těžkými onemocněními. Tento způsob je naše více než stoletá rodinná tradice. 

Tyto způsoby jsou co do výsledku a účinku na organismus člověka (ale i zvířat!) naprosto rovnocenné, ba ten druhý a třetí způsob dávají v praxi dokonce výrazně lepší výsledky (je to asi způsobeno tím, že informace je čerstvá, lék neleží nikde v lékárnách ani ve velkoskladech, necestuje napříč Evropou po dálnicích či logistických centrech a pod...) 

 

Já již nyní nepoužívám ale ani jeden z těchto tří postupů! Užívám již léta osvědčeně způsob jiný, naprosto odlišný od těchto tří a proto moje homeoléky nejsou v pravém smyslu homeopatiky, ale "věroléky" (takzvanými panaceutiky).

(Proto kdekoli se zde na tomto webu užívá označení homeopatický lék či homeopatikum či homeolék, jedná se o panaceutikum. Žádné jiné produkty totiž Vitaeelhomeo nedodává - výhradně moje panaceutika!)

 

Co je ono "panaceutikum"?

Panaceutický přípravek (tzv. PANACEUTIKUM) je "informační" věrolék (tedy pro zjednodušení vzdáleně podobných principů, na nichž stojí například homeopatie), připravovaný výhradně „jen“ skrze modlitby nemateriálně panaceutem (zpravidla křesťanským mnichem či klerikem - nemusí tomu tak ale být nutně vždy, často účinná panaceutika připravují výborně i "laici" a zejména pak křesťanské zbožné ženy), a nikoli například exaktním ředěním původní látky dle přesných postupů, jak je tomu v homeopatii klasické, či vkládáním resonančních frekvencí, na nichž stojí pro změnu současná elektronická homeopatie.

Panaceutika jsou tudíž výhradně „léky víry“ (věroléky) a tudíž nemohou být jakkoli zdůvodňovány ani zkoumány vědecky, nýbrž výhradně theologicky.  Klíč k jejich plnému pochopení není možno nalézt v racionální (tedy rozumové) oblasti, protože nejde o produkt mediciny, ale křesťanské Víry. 

(Z tohoto důvodu panaceutika nemohou podléhat žádným technickým či legislativním regulacím, neboť nejde o lék, léčivo či ani o doplněk stravy, ale jde o integrální součást a „produkt“ křesťanského vyznání, jehož svoboda je plně zaručena jak Listinou Základních práv EU, tak i Listinou práv a svobod ČR.)


 

Jako léky víry přirozeně nikdy panaceutika nemohou obsahovat žádné materiální stopy látky, po níž nesou jednotlivé substance svůj název, a to ani v těch dle označení „nejnižších potencích“ - či ani zbytky nějaké infekční látky v případě takzvaných nosod. Nemají tedy žádné, ani ty sebemenší, nežádoucí vedlejší účinky a lze je proto bez obav užívat i vedle jakékoli léčby medicinskými  prostředky. Stejně tak jsou panaceutika plně vhodná pro těhotné ženy i kojící matky - i pro diabetiky, alergiky či pacienty zatížené jakoukoli léčbou.


Všechny homeoléky, které si zde u mne v našem homeopatickém e-shopu můžete objednat, jsou vyrobeny tímto popsaným postupem!

 

Stručné vysvětlení postupu: Běžná inertní látka - například krystaly cukru, alkohol, tinktura, globule, tabletky či mast - jsou jenom nosičem blahodatné informace * nikoli léčivem!

Naše panaceutika (nazývaná zde i alternativním názvem "homeoléky") dodáváme pod naší originální značkou Švančarovy substance

Je proto možno brát nejen kdykoli a v podstatě i v jakémkoli množství, ale bez obav je lze libovolně kombinovat i se standardními chemickými, hormonálními či antibiotickými léčivy. 

 

kontakt:

Leo Švančara, panaceut centra Vitaeelhomeo

email: leo@svancara.eu

 


Tip pro vás: Pokud chcete ode mne rychle panaceutickou pomoc, nejrychlejší a nejjistější možností je použít přímo možnost "online diagnozy" na e-shopu Homeo-eshop u XIV. Svatých Pomocníků zde:diagnoza.homeoeshop.com

 Na vaše jednotlivé emaily nejsem totiž z časových důvodů schopen velmi často v přijatelném čase a kvalitě odpovídat jednotlivě - prioritu mají moji objednaní pacienti, kteří svůj dotaz učinili prostřednictvím zmíněné online diagnozy na http://diagnoza.svancara.eu


 

Vitaeelhomeo Ltd. • 2 Redhouse Square •  Duncan Close Moulton Park

Northampton • NN3 6WL

Company Number: 08062676