Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Argentum nitricum C200

98.00

Balení našich panaceutik

Všechny naše homeoléky pro naše pacienty (a v základních baleních i pro zákazníky tohoto e-shopu) potencujeme v následujích baleních:  

 

1) Nejběžnější základní balení Švančarových homeopatických substancí. Jde o čtyřgramové pytlíčky, v nichž je panaceutikum potencováno do krystalů přírodního třtinového cukru. V tomto balení dodáváme drtivou většinu zde nabízených homeopatických léků, zejména "skokové" terapie, při nichž je nutno v krátkém časovém úseku vybrat více jednorázových dávek po sobě (Kurdlipid, terapie Nux vomica a pod.)! 

Cena se dle druhu konkrétního panaceutika pohybuje od 98 do 128 Kč za každé 1 balení o hmotnosti 4 gramy, u skokových terapií okolo 300-390 Kč za pět či šest balení dohromady. (Pro porovnání: všechna homeopatika od jiných výrobců, prodávaná v českých lékárnách, obsahují rovněž vždy 4 gramy léku)

 

2) Velké balení panaceutika  (cca 40 g), potencované do krystalů přírodního cukru. V tomto balení jsme schopni dodat též jakýkoli lék, nicméně zde v našem homeopatickém e-shopu v tomto balení standardně nabízíme velké polykomponentní směsi, kde je třeba delší doby užívání, popřípadě takzvaná "rodinná balení" léků. 

Cena za toto velké balení se zpravidla pohybuje od 160 do 200 Kč, dle konkrétní homeopatické směsi. 

 

3) Velké balení jakéhokoli panaceutika, ale zde jsou léky potencovány nikoli do homeopaticky nosnějších krystalů přírodního cukru, ale do globulí (malých bílých granulí o velikosti cca 2-3 mm) z laktosy - tato forma je vhodná pro velmi těžké diabetiky či pro pacienty, kteří z nějakého důvodu nesnášejí přírodní nerafinovaný cukr.

Balení obsahuje okolo 260 granulí (všechny v českých lékárnách prodávané homeopatické léky obsahují naprosto totožných granulí cca 75)

 

4) Malé balení jakéhokoli panaceutika, rovněž potencované do globulí laktosy. Obsah je cca 130 globulí.

V základní nabídce e-shopu toto balení není zastoupeno - dodávám takto balené léky výhradně jen některým mým pacientům, případně po konsultaci na vyžádání. 

 

Způsoby užití mých homeoléků:

Dávkování je v zásadě velmi jednoduché: Díky skutečnosti, že v homeoléku nikdy nepůsobí obsažená léčivá látka fyzicky, ale informačně (chcete-li "energeticky"), je množství krystalků či granulí užitých v každé dávce nepodstatné. Prakticky stejný účinek má totiž užití byť jediného krystalku léku stejně, jako 50 či 100 krystalků naráz!

 

Pro zaručení naprosté jistoty vstřebání panaceutické informace je ale v praxi vhodné vždy užít alespoň cca 20 malých krystalků - tedy špetku - z malého 4 gramového balení léku, či cca 5-10 větších krystalků z velkého 40 gramového balení léku, či min. 2-3 globulí (granulek) ze speciálního velkého balení v granulích laktosy. To aby byla naprostá jistota, že blahodatná informace pronikne stoprocentně do vašeho organismu.

 

Z tohoto důvodu je v praxi tím nejvhodnějším způsobem, jak zajistit dokonalou účinnost léku, rozpouštění krystalků či granulí léku ve vodě či v alkoholu a poté postupné vypití celého obsahu skleničky. Voda a alkohol jsou totiž tím nejlepším nosičem homeopatické informace do celého organismu!