Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Tento e-shop je určen šetrné a účinné homeopatické léčbě

Důležité významové a jazykové upozornění: Aby nedocházelo k omylům - kdekoli na tomto našem webu u XIV. Svatých Pomocníků je užito české slovo lék (či léky), jde o běžné české jazykové označení  (neboli podstatné jméno) pro substanci homeopatisovanou JEN zde popsaným nemateriálním způsobem

 

V případě českého slova lék kdekoli na tomto webu nejde tedy o označení nějakého registrovaného přípravku, ale o slovo v jeho jasném jazykovém významu, viz heslo v současném Akademickém slovníku jazyka českého:

 

  1. lék (zast. ob. lík), -u m. (6. mn. -cích) = prostředek používaný proti nemoci 

 

Upozornění:

Tento e-shop není nenabízí žádné oficiální chemické ani biologické "léky"! Náš e-shop je obchodem výhradně s homeopatiky (homeoléky)!

 

Nikde v žádné nabídce Homeo-eshopu u XIV. Svatých Pomocníků nenajdete lék ve smyslu, jak si toto slovo vykládají a chápou české zákony, a to ať již chemicky či bylinně či jakkoli jinak materiálně připravený! Nejsme totiž v žádném případě lékárna ani obchod s nějakými léky či léčivy! Nežádejte proto po nás žádné léky či registrované přípravky - v tom vám nemůžeme vyhovět - dodáváme pouze a výhradně homeopatika!

Blíže o centru Vitaeelhomeo a našich homeolécích: zde.

 

V případě jakýchkoli zdravotních potíží navštivte vždy nejdříve svého lékaře, než se rozhodnete pro samolečbu našimi homeoléky!!!