Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Úvod

Vítejte v homeopatickém e-shopu u XIV. Svatých Pomocníků.

V nabídce tohoto homeo e-shopu najdete homeoléky (viz vysvětlení zde užívaného slova lék či homeolék) např. na virosy, chřipky, anginu, při otravách jídlem, při salmoneloze, homeoléky při obezitě (Kurdlipid, Carlsbad), dále homeoléky na exemy, alergie či jiné úporné kožní potíže, máme pro vás účinné přípravky působící velmi dobře při nejrůznějších infekcích, při bolesti hlavy, zubů, zad i bolestech neuralgického původu. 

Jednoduše vlevo, v rubrice "První homeopatická pomoc", se můžete pokusit vyhledat právě váš problém či potíže a dle nich si sami zkusit vybrat příslušný homeolék, který vám může pomoci!

 

Důležité významové a jazykové upozornění: Aby nedocházelo k omylům - kdekoli na tomto našem webu je užito české slovo lék (či léky), jde o běžné české jazykové označení pro substanci homeopatisovanou JEN zde popsaným způsobem!
Nikde v žádné nabídce v celém tomto e-shopu 
XIV. Svatých Pomocníků nenajdete skutečný registrovaný lék ve smyslu, jak toto slovo vykládají a chápou české zákony, a to ať již chemicky či bylinně či jakkoli jinak připravený! Nejsme totiž v žádném případě lékárna ani obchod s nějakými chemickámi či jinými léky či léčivy!

 

Pokud vás trápí akutní či chronické onemocnění (a to byť třeba i velmi závažné a zdánlivě neřešitelné!), neváhejte se zde obrátit přímo pomocí rychlé online žádostí o diagnosu (ZDE) a uvidíte, že vždy můžeme nalézt  řešení a vhodný postup léčby. Předtím ale samozřejmě kontaktujte vždy svého lékaře - neuchylujte se nejdříve k samoléčbě!

Neodmítáme nikdy pacienty v jakkoli závažném stavu: vždy existuje mnoho možností pomoci!

 

Leo ŠvančaraM.Ac.R.- vedoucí homeopat centra Vitaeelhomeo