Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Lachesis mutus C12

98.00

Panaceutická směs pro prevenci před nákazou TBC

Sezónní tip|Doporučujeme|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Chřipka, nachlazení|První homeopatická pomoc » Průjmy, nákaza

Cena:253.00

Tuberkuloza (TBC) je infekčním onemocněním, na něž dlouhodobě v celém světě umírá nejvíce lidí. Šíří se vzduchem, stejně, jako například chřipka či nedávný koronavirus z rodiny SARS.

TBC - na rozdíl od virové chřipky či covidu - způsobují bakterie ze skupiny Mycobacterium tuberculosis. Bakterie, které se přenáší kapénkovým způsobem - tedy kýcháním, kašláním a pod.

TBC napadá nejčastěji plíce a hlavními příznaky bývá hubnutí, únava, kašel, ale zvláště - již v počátečních fázích nemoci - pravidelné noční pocení. 

 

Ochrana proti TBC:

Základní ochranou před touto vysoce nebezpečnou nemocí je v první řadě především kvalitní a pestrá výživa s příjmem živočišných bílkovin (vegetariáni jsou dle britských studií ohroženi TBC až 8,5x více, než lidé pravidelně požívající maso a ryby). A pak dostatek železa, vitamínu B12 a zejména pak vitamínu D (lze využít i například homeopatickou směs na jeho doplnění).

Jednou z hlavních základních ochran proti TBC je však vakcinace živým bacilem Calmettovým-Guérinovým (BCG), která se provádí od roku 1921 a je nejvíce prostudovanou vakcinací v lidských dějinách. Nicméně v současnosti se v ČR již více jak deset let proti TBC povinně neočkuje - očkování je dnes v českých zemích pouze dobrovolné a provádí se jen v některých kalmetisačních centrech.

 

Proti TBC i homeopaticky:

Jednou z osvědčených léčebných metod při nákaze TBC je ale rovněž i homeopatie - a to nejen v podpůrné léčbě již propuknuvší tuberkulozy, ale i v oblasti prevence proti nákaze.

Již od dvacátých let dvacátého století máme tisícovkami lékařů dobře popsané blahodárné účinky některých homeopatik v léčbě aktivní tuberkulozy. Jde o homeopatika Staphylococcinum, Streptococcinum nebo Pneumococcinum - a především pak homeopatickou nosodu Tuberculinum.

Pro zvýšení základní imunity organismu proti nákaze bakteriemi TBC fungují však, kromě Tuberculina, zvláště homeopatika Oxalicum acidum, Oleum jecoris aselli či Theridion. U celé naší očkované generace narozené před rokem 2009, kdy očkování bylo v ČR ukončeno je ovšem v první řadě nezastupitelná Thuja. Ta totiž, jak ukazují mnohé studie, obnovuje znovu imunitu vůči TBC získanou v dětství a v mládí očkováním. (Imunita po vakcinaci proti TBC totiž klesá zhruba každým rokem, který uplyne od poslední dávky vakcinou BCG, o 1,5%.)

 

Směs na ochranu proti TBC:

Proto jsme připravili v těchto hektických časech trvalou preventivní směs právě proti této nebezpečné nemoci. Její hagiopatické složení je Oxalicum acidum C3 + Oleum jecoris aselli C3 + Theridion C12 + Thuja C6 +  Formic acid C6 + Kalagua C9 + Tuberculinum Kochs C30 a jako běžná prevence postačí brát dlouhodobě 1x denně.

V případech, kdy je člověk ovšem vystaven vyššímu možnému nebezpečí nákazou TBC (např. v oblastech, kde se pohybuje pravidelně mnoho neznámých lidí), je dobré užívat tuto směs až 3x denně. Pomáhá přitom chránit i proti ostatním respiračním nákazám typu viros, chřipek, apod.

 

Panaceutická směs pro prevenci před nákazou TBC:

Hagiopatická informace homeopatik: Oxalicum acidum C3 + Oleum jecoris aselli C3 + Theridion C12 + Thuja C6 +  Formic acid C6 + Kalagua C9 + Tuberculinum Kochs C30

Nosič hagiopatické informace: Granulky laktosy a sacharosy (vhodné i pro diabetiky)

Dávkování: Preventivně 1x-3x denně, dle možné exposice bakteriemi z rodu Mycobacterium tuberculosis mezi lidmi

Vedlejší účinky: Toto panaceutikum nemá žádné vedlejší účinky a není známa žádná kontraindikace.

 

• K této směsi vám doporučujeme také současně směs při nedostatku vitaminu B3 a vitaminu D: Hagiopatická směs při nedostatku vitaminů D a B3

 


Upozornění: V případě podezření na onemocnění TBC je nutno v každém případě vždy co nejdříve vyhledat odborného plicního lékaře!