Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Hagiopatická terapie rtutí 2021

Sezónní tip|Úvod|Doporučujeme|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Chřipka, nachlazení|Homeopatické sady » Detoxikace organismu

Cena:384.00

Tato sada vychází z prastarých alchymistických a léčitelských poznatků, že rtuť pomáhá velmi účinně odstraňovat z organismu veškeré potíže, včetně těch, jež se do organismu mohou dostat zvenčí.

 

Ať jde již o jedy, vakciny, chemikálie či dokonce i o negativní energie přicházející k nám například z rozbouřených nebo dokonce zlých emocí druhých lidí.

 

Hagiopatická rtuť je plně bezpečná, nemá jako žádná jiná homeopatika žádné vedlejší účinky, ale přitom informace rtuti v ní působí stejně blahodárně, jako u rtuti běžné (která je ovšem v přirozeném kovovém stavu jinak jedovatá). 

 

Hagiopatická terapie rtutí 2021: 

 

Hagiopatické složení: Mercurius C1 + Hydrargyrum hag. C1 + Hydrargyrum hag. C200 + Hydrargyrum hag. 1M + Mercurius corrosivus C6

 

Dávkování: 1x denně dávku 3 kuliček. V případě těžších stavů, otrav, vedlejších následků vakcinací, atd - brát 5x denně vždy po 2 kuličkách a to několik týdnů!

 

Nosič hagiopatické informace: homeopatické granule z laktosy vhodné i pro diabetiky, těhotné či kojící ženy. Hagiolék nemá žádné vedlejší účinky, není známa kontraindikace!

 

Další informace o účincích této homeopatické rtuti je možno nalézt v tomto mém článku: Staří alchymisté věděli, že na začátku i konce Díla je… …rtuť!