Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Nux vomica C3

98.00

Hagiopatický Isoprinosin a Ivermectin při virových nákazách 2021

Úvod|Doporučujeme|Homeopatické sady » Chřipka, nachlazení

Cena:277.00

V poslední době se stále více osvědčuje léčba covid-19 a jeho mutací i v těch nejvážnějších stavech původně veterinárním lékem v Česku známým jako Ivermektin (jde o širokospektrální antiparasitikum, někdy označované jako Stromectol, Noromectin, Ivomec...). Sumární chemický vzorec tohoto léku je C48H74O14.

 

Současně je zaznamenávána stále účinnější léčba nákazy covid i Inosinem pranobex (C52H78N10O17) zde spíše známým pod názvem Isoprinosin.


Začali jsme tedy již na počátku roku 2021 zkoušet tyto dva léky připravit v hagiopatické formě a první výsledky za dva měsíce naznačují, že ačkoli logicky výsledné hagiopatikum neobsahuje ani molekulu původního chemického složení Ivermektinu a Isoprinosinu, k léčbě covid-19, jak se ukazuje, stačí dle homeopatických zákonitostí velmi často již jen samotná jejich hagiopatická informace!

 

Proto jsme do nabídky našeho homeopatického eshopu XIV. svatých Pomocníků zařadili i tuto novou hagiopatickou směs.

 

Jde o směs působící NEJEN přímo na nákazu covid-19, ale i na jiná virová onemocnění a současně její preventivní užívání vede, jak vše v tuto chvíli naznačuje, ke zvýšení imunity organismu před těmito nákazami. Kromě potencovaných informací zmínených dvou léků obsahuje i homeopatickou informaci Arsenicum album, která se již déle než rok osvědčuje právě i u léčby covid-19.

 

Pokud to váš zdravotní stav dovoluje (například netrpíte žaludečními vředy, nebezpečím krvácení či dalšími kontraindikacemi kyseliny acetylsalicilové), doporučujeme užití této naší hagiopatické směsi doprovázet také užíváním „obyčejného“ acylpyrinu. Při příznacích nachlazení, kašli, teplotách zpočátku postačí brát k této směsi ½ tabletky acylpyrinu denně, při vyšších horečkách pak jednu tabletku.

(Pokud máte jakékoli jiné zdravotní chronické potíže, užití acylpyrinu nejdříve konsultujte se svým lékařem!)


Důležité upozornění: Samozřejmostí by v normálních časech bylo, aby vás současně s propuknutím teplot, příznaků virosy či dalšími těmito potížemi – i při úspěšné léčbě homeopatiky – také následně prohlédl a důkladně vyšetřil váš lékař! Jedině tak lze totiž předcházet při chřipkách a virosách komplikacím v podobě zápalů plic apod. V současné době to však často není nyní v praxi možné, nicméně důrazně připomínáme, že lékařská péče je dle české legislativy tou základní. Homeopatika jsou za běžných okolností a v normálních poměrech jejím doplňkem. Vezměte to prosím v úvahu i v těchto složitých dobách, přesto, že základní medicinská péče nemusí nyní být pro vás tak snadno dostupná!


Popis balení této směsi:

 

Homeopatická informace:

Inosin pranobex (původní substance: C52H78N10O17) v hagiopatické potenci C1 + Ivermectinum (původní substance: C48H74O14) v hagiopatické potenci C1 + Arsenicum album C30

Nosič homeopatické informace::

Homeopatické granule z laktosy, vhodné i pro diabetiky či těhotné nebo kojící ženy!

Dávkování:

Prevence: Pro prevenci před nákazou: 1x denně dávku 3 kuliček.

Při onemocnění: V okamžiku nachlazení, virozy či teplot ihned nasadit každou hodinu 2 kuličky. A pokud to váš zdravotní stav dovoluje, k tomu brát pak jednou denně alespoň ½ tabletky acylpyrinu!


Důležitá informace: Nejde zde v žádném případě o původní léky či o jejich chemické složení, ale výhradně o jejich hagiopatickou INFORMACI, která v praxi však působí obdobně, jako originální chemické substance těchto původních léčiv!

 

• Odkaz na zkušenosti s originálním Ivermektinem ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně)  

¨

Toto hagiopatikum nemá žádné vedlejší účinky, není známa kontraindikace!