Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Kurdlipid C30

149.00

Hagiopatická směs při nedostatku vitaminů D a B3

Sezónní tip|Úvod|Doporučujeme|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Chřipka, nachlazení|První homeopatická pomoc » Deprese, psychika

Cena:247.00

Speciální hagiopatická směs na zvýšení imunity vůči virozám, chřipkám (včetně chřipky "čínské"), obsahující homeopatické informace k zvýšení produkce vitaminu D a B3 v organismu.

Podle dosavadních zjištění je vitamin D v oblasti imunity vůči COVIDu a chřipkám či virosám obecně patrně nezastupitelný. Ale stejně tak je skoro stoprocentně přínosný vitamin B3, tedy niacin (jehož základní složkou je kyselina nicotinová).

Vitamin B3:

Tento vitamin si tělo samo vyrobit neumí, ačkoli je nezbytným koenzymem sloužícím při buněčném metabolismu, při „tvorbě energie“, obnovování epitelu, kůže, veškerých tkání v těle. Nedostatek tohoto nikotinového vitamínu B3 se může projevovat únavou, zmateností, depresemi, ale také bolestmi hlavy... ...a zvláště značným snížením imunity lidského organismu vůči chorobám!

I když lze B3 v těle "vyrábět" i pomocí například vajec, jenom tabák asi dodává onu kyselinu nicotinovou tělu přímo.

Ale lze to i homeopaticky - nekuřákům s úspěchem lze podle mých zjištění podávat Tabacum K1 a zdá se, že tělo reaguje pak ve "výrobě" B3 prakticky stejně, jako při běžném denním kouření tabáku. Jenže bez oněch pro mnohé nepříjemných vedlejších účinků (když totiž člověk nemá silný či dobře aspektovaný Mars ve svém horoskopu narození, kouření tabáku mu může skutečně často přinášet zdravotní potíže!). 

Vitamin D:

Ten získáváme hlavně pobytem na slunci, nejlépe jarním či letním. Jenže v našich zeměpisných šířkách a zvláště v zimním období jej získat ze slunce prakicky nelze (s výjimkou pobytu ve slunných dnech na horách).

Existuje ale zvláštní homeopatikum, takzvané "heliopatikum" pod názvem Sol! Užitím potencovaného slunečního světla, homeopatika Sol tělo začne vyrábět vitamin D a ten, takto organismem syntetisovaný, je výrazně dlouhodobější, než vitamin D v potravinových doplňcích a dalších náhražkách. Lze jej z homeopatika často získat skoro tolik, jako při pobytu na jasném slunci.

Proto připravuji tuto speciální směs obsahující obě homeopatické informace pro organismus, aby sám začal vyrábět oba vitaminy, tak důležité pro naši imunitu. Obsahuje Tabacum v potenci K1 a homeopatickou informaci heliopatika Sol ve dvou potencích K1 a K15. Potence K1 pokrývá potřebnou dávku slunečního světla pro výrobu vitaminu D a potence K15 pak působí na psychiku, která v našich zeměpisných šířkách v zimě tolik nedostatkem slunce trpí.

 

Složení, dávkování a obsah balení:

Hagiopatické složení: Tabacum K1 + Sol K1 + Sol K15

Nosič: homeopatické granule z laktosy vhodné i pro diabetiky či těhotné ženy.

Dávkování: V zimním a jarním období brát 3x denně 2 kuličky naráz. V létě a na podzim (je-li slunné počasí), stačí 1x denně 3 kuličky.

 

Tato hagiopatická směs nemá žádné vedlejší účinky, není známa kontraindikace.