Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Homeopatická sada na dnu

Doporučujeme|Homeopatické sady » Dna, artroza, revmatismus|První homeopatická pomoc » Bolesti

Cena:545.00

Jde o šetrnou a přitom účinnou homeoterapii při onemocnění dnou či i při pouhých příznacích dny. Je založena na vynikající nosodě Medorrhinum, doplněné kombinací homeoléků Sabina, Rhododendron, Ledum, Kalmia latifolia, Ichtyolum a Aurum muriaticum v jediné směsi.

Proti dnavým bolestem je pak určena další směs v balení, Gnaphalium C30, Guajacum C30 a Antimonium crudum C200 v jedné homeosměsi.

 

Způsob užívání:  

 

První den se 1x užije nosoda Medorrhinum C200 ze sáčku č. 1 tak, že se tabletka polkne celá a zapije se dostatečným množstvím tekutiny. Nejlépe užít na noc.  Tuto nosodu stejným způsobem pak užijeme znovu za sedm dnů (tedy za týden) a za další týden pak další tabletku. Poslední, čtvrtou tabletku Medorrhinu, užijeme čtvrtý týden, tedy měsíc po zahájení léčby.

 

Současně nasadíme už od prvního dne 3x denně vždy 3 kuličky homeosměsi č. 2 složené z homeopatické informace výborných homeopatik proti dně: Sabina, Rhododendron, Ledum, Kalmia latifolia, Ichtyolum a Aurum muriaticum v potencích D9. Kuličky vycucáme v ústech, nejlépe pod jazykem ráno, kolem poledne a pak odpoledne (či navečer).

 

V případě akutních bolestí užít vždy nárazovou protibolestivou homeopatickou směs č. 3 proti bolestem nohou a kloubů (tato směs účinkuje kromě dny i při ischiasu a akutním revmatismu) z homeoléků Gnaphalium C30, Guajacum C30 a Antimonium crudum C200. Užijeme tak, že tabletku rozlomíme v prstech a polkneme a zapijeme půlku tabletky - a za cca půl hodiny pak druhou polovinu tabletky. Takto po polovinách lze při silných bolestech užít až tři tablety v rozmezí tří hodin. Většinou ale bolest odezní či se alespoň značně zmírní již po zhruba hodině.