Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Mercurialis perennis C3

98.00

Homeopatický univerzální všelék - Panacea Nejsvětější Trojice

Úvod|Doporučujeme

Cena:770.00

Homeopatický univerzální všelék - Panacea † Nejsvětější Trojice

(Панацея Пресвятой Троице - Panacea Sancta Trinitas)

 

V případě této přelomové originální směsi jde o komplexní účinné homeopatikum, „zrcadlově“ nesoucí veškeré potíže toho kterého konkrétního pacienta.

Současně jde však ale také i o takzvaný „věrolék“, tedy lék víry v nekonečnou Boží Milost (staroslovansky „Blahodať“). V onu Blahodať, která díky nekonečně silné nestvořené Boží energii - pokud jsme ochotni se jí svěřit - léčí nejen tělo, ale i duši. Zkrátka celého člověka!

Panacea Nejsvětější Trojice je zakotvena v hlubokých zdrojích ruské duchovní a léčitelské tradice a zároveň ve fungujících homeopatických postupech.

 

Jak Panacea funguje?

Do této homeosměsi je po dobu několika dnů vkládán (na základě jména, data narození a výpisu nemocí) celý homeopatický obraz pacienta - tedy obraz jeho celého, všech jeho potíží (i těch, o kterých třeba ani neví, nebo které zapomněl uvést!) - což dle zákonů homeopatie začne díky zrcadlovému efektu narovnávat veškeré chybné či narušené „kódy“ v jeho organismu.

A současně s tím je tato směs po sedm dnů opakovaně „sycena“ prosbami k Trojjedinému Bohu o pacientovo uzdravení!

To vše dohromady umožňuje úspěšně začít léčit i onemocnění, se kterými dosud nebylo možno nic jinými metodami udělat!

 

Žádné vedlejší účinky, netřeba přerušovat běžnou léčbu!

Tato metoda má navíc oproti jiným postupům nedosažitelnou výhodu, a sice, že nemocného NIKDY nezatíží žádným vedlejším účinkem. Je ji tedy možno použít stejně účinně i v případech, kdy pacient je pod trvalou silnou medikací nebo kdy prochází i třeba náročnou chemickou či radiovou terapií. Stejně tak není vůbec překážkou těhotenství či kojení. Při léčbě Panaceou tudíž není třeba jakkoli přerušovat či vynechávat jinou léčbu!

Jedinou kontraindikací, zato zásadní, je ODPOR nemocného k této metodě či k Bohu, protože Boží Blahodať nemůže vstoupit tam, kde je odmítána. (Člověk byl stvořen jako plně svobodný a jen on sám se může svobodně rozhodnout, zda chce být uzdraven skrze Boží Blahodať či nikoli.)

 

Jak Panaceu na míru získat pro sebe, své blízké nebo pro jiného pacienta?

Co je tedy nutné k připravení této univerzální směsi „Panacea Nejsvětější Trojice“?

Znát potíže nemocného, jeho známou diagnosu a také jeho datum narození (čas není třeba).

Následně v poznámce v objednávce vše uvést - a pak, při modlitbách o vložení uzdravující informace víry do těchto tablet (nosiče), bude zároveň s prosbou o vaše či pacientovo uzdravení do nosiče vetknuta také kompletní "informace" vašeho, či pacientova, zdravotního stavu!

A přesně to umožní nemocnému tělu nebo duši nastartovat z homeopatie známý ozdravný proces na všech úrovních.

(Pokud zapomenete při objednávce uvést do poznámky tato data, nevadí, stačí mi je následně zaslat emailem. Rovněž se nemusíte stresovat, že neuvedete vše, protože zbývající - či momentálně třeba v tuto chvíli i zcela neznámé - zdravotní poruchy jsou „doplněny“ právě oním datem narození člověka!)

 

Jak rychle je možno zahájil terapii Panaceou Nejsvětější Trojice?

Upozorňuji, že výrobu této směsi, potencované na míru konkrétnímu člověku, nelze zkrátit.

Trvá přesně sedm dnů, čili je nutno mít trpělivost a počítat s tím, že Panacea Nejsvětější Trojice bude připravena k nasazení vám, či jinému nemocnému, nejdříve po cca 8-9 dnech od objednávky (dle i rychlosti vaší banky a pošt).

 

(Pokud potřebujete pomoci rychleji, spojte se se mnou ihned emailem a nějaký způsob pomoci na překlenutí období do dokončení výroby Panacey jistě najdeme.)

 

 

Panacea Nejsvětější Trojice:

Indikace: Jakékoli potíže, jakákoli onemocnění či i jakékoli zdravotní potíže - od lehkých a akutních - až po těžké, chronické, včetně chorob a stavů zdánlivě neléčitelných.

Složení: Nosičem homeoinformací a požehnání jsou inertní středně velké tablety ve složení:

Monohydrát laktosy, rýžový škrob, mastek, želatina, stearan hořečnatý.

Mohou je užívat bezpečně jak diabetici, tak i děti a také drtivá většina alergiků, pokud nemají alergii na některou ze zde uvedených látek.

Obsah balení: 100 tablet (vyjde-li pro konkrétního nemocného z jeho stavu potřeba vyššího dávkování, může být pak v takovém balení tablet i více, dle nutného doporučeného užívání. Cena se v takovém případě již nezvyšuje!)

 

Upozornění: Panacea Nejsvětější Trojice nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky!

 

(Oficiální nutné upozornění, které od nás pod sankcemi vyžadují mnohé evropské „zákony“: „Panacea, stejně jako vše z naší produkce, nenahrazuje lékařskou pomoc či medicinskou léčbu!“)