Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Zjištění a výroba vašeho osobního konstitučního homeoléku přímo na míru

Úvod|Jak vybrat homeolék?|Rychlý návrh vaší léčby|Doporučujeme|Diagnosa online

Cena:499.00

Nalezení, zjištění a výroba vašeho konstitučního homeopatického léku přímo vám na míru!

Konstituční lék je v homeopatii homeopatikum, které má vztah přesně k určité osobnosti konkrétního člověka. Každý z nás má nějaké jiné konstituční léky a proto mohou často působit různá homeopatika na každého z nás trochu jiným způsobem.

Pomocí konstitučního léku se dá zpravidla léčit i onemocnění, které je jinak velmi obtížné zvládnout jinými metodami. 

Metod, jak nalézt přesné konstituční léky pro konkrétního pacienta je v homeopatii několik: Od posuzování povahy, postavy, barvy očí i některých typických znaků až po moji astrologicko-diagnostickou metodu, která vychází z přesného postavení planet na obloze v den (případně hodinu) narození pacienta.
Jde o metodu velmi přesnou, kterou mám navíc ve své praxi již léta dobře ozkoušenou a zvládnutou. 
Ke zjištění vašich konstitučních léků potřebuji vaše datum narození  (pokud víte i hodinu, tím lépe, není to však nezbytnou podmínkou!) a dle vypočteného horoskopu a prohlédnutí vládců jeho jednotlivých sekcí vám vaše konstituční homeopatika určím.


Bezplatnou součástí této rychlé služby vyhledání a zjištění vašeho homeoléku je i následné napotencování a zaslání zjištěného konstitučního léku (či směsi vašich konstitučních homeoléků) na vaši adresu, aniž byste cokoli museli doplácet. Za jednu cenu tak nejen zjistíte své konstituční léky, ale současně je budete mít ihned k dispozici i doma v pro vás optimálních potencích!


Během několika málo dnů tak dostanete do rukou svůj vlastní homeolék (většinou směs dvou, tří homeoléků vám příslušejících), který je vyroben přesně vám na míru a s největší pravděpodobností vám zafunguje velmi dobře při většině vašich zdravotních potíží!

Jde o jakousi homeopatickou první pomoc v okamžiku, kdy vše jiné selhává či se míjí účinkem. Konstituční léky můžete používat od virosy a nachlazení až po těžká a vážná onemocnění a většinou výtečně a účinně doplňují ostatní homeopatickou i alopatickou léčbu.