Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Echinacea C200 / D5

299.00

Dámské homeopatické punčochové kalhoty proti celulitidě

Úvod|Doporučujeme|Tip pro vás!

Cena:350.00

Tyto unikátní silonky obsahují homeopatickou informaci homeoléků Medorrhinum, Thuja occidentalis, Aloe vera a Nux vomica v D potencích. Tato homeopatika zajišťují nejen příznivý vliv na vaše nohy, ale zejména působí proti celulitidě, a již patrné známky vaší celulitidy po několika týdnech nošení začnou zmírňovat!

 

Tyto homeopatizované punčochové kalhoty navíc mají velmi příznivý vliv na krevní oběh vašich nohou a díky obsaženým homeolékům při pravidelném nošení tyto silonky začnou působit, jak zjistíte, kladně i na vaši psychiku. Jejich pravidelné nošení zmirňuje totiž pocity únavy a vyčerpání a zabraňuje ztrátám vaší osobní energie!

 

Tyto speciální homeopatické punčochové kalhoty potencujeme třikrát po sobě v přesně osvědčeném postupu (dle lunárních fází a současně dle postavení Luny ve zvěrokruhu) tak, aby bylo zajištěno, že homeopatika budou působit na vaše nohy co nejúčinněji. Homeopatika proto budou působit na vaše tělo vždy po celou dobu nošení těchto punčochových kalhot, protože homeopatická informace - díky našemu vyváženému homeopatickému postupu jejich postupného obohacování - bude účinná každý den v měsíci, ať již lunární fáze je momentálně jakákoliv!

 

Tyto silonky můžete prát šetrně v teplé vodě (i opakovaně, ale pozor, jen v ruce, nikoli v pračce!), aniž by homeopatická informace vyprchala! Můžete je tak používat při šetrném zacházení i velmi dlouho.

 

Pro trojnásobné homeopatické obohacení používáme výhradně jen prvotřídní kvalitní dámské punčochové kalhoty české výroby (Scarlett - 90% nylon + 10% elastan), které jsou již od výrobce šetrně napuštěny extraktem z Aloe vera, jenž rovněž podpůrně působí proti celulitidě a navíc má příznivý vliv na vaši kůži. Homeoléky vpotencované do materiálu těchto punčoch pak účinek Aloe dále výrazně zvyšují!

 

Punčochové kalhoty proti celulitidě standardně dodáváme ve dvou barevných odstínech (černá a tělová) a o síle vlákna 50 DEN (tedy silnější, zimní varianta). V případě vašeho zájmu jsme ale také na přání schopni vám dodat i jiné odstíny, a rovněž i v tenčí variantě 20 DEN či dokonce i 15 DEN! 

 

Při objednávce těchto punčochových kalhot proti celulitidě uveďte prosím do kolonky Poznámka vámi požadovaný odstín (černá, tělová) a zejména nezapomeňte uvést vámi požadovanou velikost!

 

(Nicméně, každém případě, pokud by vaše objednávka neobsahovala nějaký potřebný údaj, či by byla patrna nějaká nejasnost, my se  s vámi následně emailem ihned spojíme, a objednávku společně s vámi upřesníme až k vaší plné spokojenosti!)