Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Těhotenská nevolnost, zvracení

274.00

Vyvážená homeopatická terapie pro trvalé snížení vaší nadváhy

Úvod|Doporučujeme|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Obezita, nadváha

Cena:499.00

Směs Kurdlipid a Carlsbad se startovacími homeoléky Camphora + Nux vomica ve 4 potencích naráz!
Terapie primárně určená pro snížení nadváhy a zejména pro obnovení vašeho metabolismu. Tato homeopatická třístupňová terapie, dobře ozkoušená v praxi u mnoha mých pacientů, má za cíl zejména nastartovat váš metabolismus do normálního stavu a pokrýt i většinu vašich ostatních zdravotních problémů.

Jinými slovy: šetrně, jemně, ale přitom rasantně, tato terapie vrátí váš organismus k normální činnosti bez ohledu na vaše předchozí - třeba i dlouholeté - pokusy zhubnout. Princip této terapie spočívá jednak v eliminaci negativních následků předchozích pokusů o léčbu vaší nadváhy (lék Camphora), poté v detoxikaci a pročištění vašeho organismu i vaší psychiky (lék Nux vomica ve 4 potencích naráz) a následné v léčbě vynikajícími "nadváhovými" léky Kurdlipid a Carlsbad.

 

 

Tato terapie spočívá ve třech krocích:

a) Nejdříve je nasazen lék č. 1  (Camphora), který spolehlivě v organismu odbourá všechny negativní účinky vašich dosavadních pokusů o léčbu vaší nadváhy. Současně s tím Camphora neutralisuje i všechny případné předchozí "hubnoucí" terapie a pomůže vašemu organismu v budoucnu zapomenout na JO-JO efekt.

b) Poté nasadíte lék č. 2 (speciální směs čtyř potencí největšího homeopatického léku Nux vomica). Tato směs očistí váš organismus a připraví jej tak, aby co nejlépe přijal následující homeopatickou léčbu vaší nadváhy. Jde o detoxikaci nejen těla, ale svým způsobem o očištění na velmi jemné, ale hluboké, úrovni i vaší psychiky a podvědomí tak, aby léčba následujícími léky Kudrlipid+Carlsbad byla co opravdu nejúčinnější...

c) Poté tři dny vynecháte a pak naplno nasadíte směs č. 3-  Kudrlipid C9 + Carlsbad C15. 

 

Tato směs do několika týdnů sníží vaši váhu a navíc při pravidelném užívání zabrání vašemu dalšímu zbytečnému přírůstku kil. Tato moje pečlivě vyvážená směs obsahuje homeopatické léky Kurdlipid a Carlsbad v jediném polykomponentu v C potencích. 

Při třídýdenním užívání 3x denně (ráno, v poledne a večer po 5 globulích) vás poměrně spolehlivě opět zbaví zbytečného přírůstku tělesné hmotnosti, ale současně vás také významně imunizuje vůči dalšímu přibírání na váze a navíc vám i nastartuje vaši imunitu i proti virozám, nachlazením i stresovým situacím!

 

(Berte prosím nicméně na vědomí, že účinnost našich homeopatik se pohybuje sice kolem cca 65-75%, nicméně stoprocentní účinnost, jako ostatně u žádného jiného léku ani přípravku, nemůže být vždy a pro každého zaručena!)

 

 

 

Dávkování a užití: 

a) První den: 

Lék č. 1 (Camphora C3) - Celý pytlíček č. 1 užijete během jediného dne. Začnete ráno, kdy zhruba polovinu pytlíčku vsypete do dvou deci vody (ne čaje nebo kávy!) a pozvolna vypijete - třeba na etapy - během zhruba půl hodiny až jedné hodiny. Totéž zopakujete večer s druhou polovinou pytlíčku č. 1. Tím se váš organismus dokonale nastaví "na startovní čáru" bez ohledu na všechny vaše předchozí terapie!

 

 - jeden den vynecháte! 

 

b) Třetí den:

Lék č. 2 (Nux vomica C12 + C30 + C200 + 1M)

Tento lék užijete stejným způsobem jako předchozí lék č. 1. Tedy ráno  zhruba polovinu pytlíčku vsypete do dvou deci vody a postupně vypijete. Totéž zopakujete se zbývající polovinou léku č. 2 týž den večer.

 

- po léku č. 2 vynecháte tři dny, během kterých nepijte bylinky (ani jiné čaje či jakékoli alternativní léky) a omezte, prosím, v těchto třech dnech pokud možno i poněkud příjem vaší potravy jen na skutečně nutné denní minimum (ale jen po tyto tři dny - poté zase můžete začít opět normálně jíst!). V těchto třech dnech také daleko více pijte, zejména čistou vodu. Toto je nutné k dokonalému pročištění vašeho organismu lékem Nux vomica a k nastartování vašeho metabolismu na následnou homeopatickou terapii.

 

c) Sedmý den zahájíte nepřetržitou čtyřtýdenní léčbu směsí č. 3:

Kurdlipid C9 + Carlsbad C15. Budete užívat pravidelně po 4 týdny třikrát denně 5 globulek - pět ráno, pět kolem poledne, a pak pět globulí i večer. 

Každou dávku vycucáte vždy v ústech pod jazykem.

  

Balení:

a) Lék č. 1 - Camphora C3 (nosič přírodní cukr, obsah 4 gramy)

b) Lék č. 2 - Nux vomica C12 + C30 + C200 + 1M (nosič přírodní cukr, obsah 4 gramy)

c) Lék č. 3 - Kurdlipid C9 + Carlsbad C15 (nosič homeopatické granule laktosa/sacharosa, obsah min. 350 globulí)