Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Artrosa kolenních a kyčelních kloubů

444.00

Důkladné homeopatické doléčení po nachlazení či viroze

Sezónní tip|Úvod|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Chřipka, nachlazení|První homeopatická pomoc » Angina

Cena:199.00

Pokud po prodělaném nachlazení, chřipce či viroze u vás přetrvává únava či slabost – a nebo máte kašel, cítíte neurčité oprese hrudníku, příp. občasné bolesti zad či objevuje se u vás rýma a výtoky z nosu - a nebo, pokud máte stále ještě nepříjemnou náladu či se necítíte stále zcela zdrávi, je to znamení, že je nutno váš organismus důkladně a především stoprocentně doléčit!

Nejen, že se homeopatickým doléčením zbavíte definitivně všech těchto nepříjemných a omezujících nenápadných potíží, ale především předejdete budoucím komplikacím, které by nedoléčené nachlazení či viroza mohly případně v budoucnu přinést! Současně výrazně zvýšíte svoji imunitu před jarním nestálým počasím a budete chráněni vůči předjarním a jarním virozám a souvisejícím potížím.

 

Homeopatická směs na důkladné doléčení po nachlazení, chřipce či viroze

 

Užívání: 4x denně vždy ½ tablety rozpouštět v ústech, nejlépe pod jazykem. (i když pochřipkové potíže vám začnou odeznívat patrně již dříve, zpravidla již 2-3 den po zahájení užívání léku).

V případě, že trpíte opravdu velmi nepříjemnými potížemi po prodělaném nachlazení či chřipce, užívejte homeolék dvojnásobnou dobu, tedy minimálně dva týdny, tedy cca 14-15 dnů, až do dobrání celého balení - a to i když potíže odezní dříve!


Homeopatické složení: Lappa arctium C6, Senega D6, Asclepias tuberosa D6, Millefolium C3, Croton tiglium D6, Elaps corallinus D12

Složení: Nosičem homeopatické informace jsou tablety ve složení: Monohydrát laktosy, rýžový škrob, mastek, želatina, stearan hořečnatý. Vhodné i pro diabetiky.

 

Obsah jednoho balení: Obsah: 30 tablet (tedy 60 dávek).

 

Homeolék nemá žádné vedlejší účinky, není známa kontraindikace!