Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Tabacum C6

98.00

Diagnosa vašich potíží a vypracování návrhu vaší léčby

Úvod|Doporučujeme|Jak vybrat homeolék?|Rychlý návrh vaší léčby|Tip pro vás!|Diagnosa online|Homeopatické sady|Homeoléky|První homeopatická pomoc|První homeopatická pomoc » Diagnosa a léčba online

Cena:250.00

Proto, aby mohl kdokoli (bez ohledu na vzdálenost a čas!) začít s účinnou léčbou svých potíží co nejrychleji , zavedl jsem tuto formu rychlé, a pro vás velmi pohodlné, on-line diagnozy!


Pokud trpíte jakýmikoli potížemi (ať již akutními či chronickými - a nebo třeba i pro vaše lékaře onemocněním zdánlivě neřešitelným!) můžete si zde u mne přímo teď hned objednat velmi rychlé zpracování vaší diagnosy a návrh takové terapie, která vám s největší pravděpodobností pomůže se vašich potíží zbavit.

 

Na základě vámi uvedených zdravotních potíží a vašeho data narození (toto vše uveďte do pole Poznámka při objednávce této služby v tomto homeopatickém e-shopu) vám pomocí osvědčených astrologicko diagnostických metod vypracuji přímo osobně na míru  návrh takové homeopatické terapie, která vás s největší pravděpodobností vašich potíží zbaví, či je minimálně alespoň zmírní na únosnou mez!

 

Svá astrologicko diagnostická zjištění vám v řádu několika málo hodin od vaší objednávky zašlu na vaši emailovou adresu, včetně mnou doporučeného postupu vaší léčby. Pokud z návrhu vyplyne potřeba konkrétních homeopatických léků či směsí, jsem schopen vám je následně - samozřejmě vždy na základě naší další domluvy emailem - dodat v přesně potřebném množství i potencích tak, aby léčba vedla co nejrychleji k vašemu plnému uzdravení.

 

(Poznámka: Neváhejte se na mne obrátit i v případech zdánlivě beznadějných onemocnění. Již mnohokrát se totiž v praxi stalo, že nemoc dopředu zdánlivě nevyléčitelná byla dobře zvolenou a zacílenou homeopatickou léčbou nakonec zcela vyléčena!)