Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Bolesti zad, vyhřeznuté ploténky, krční, hrudní a bederní páteř

Doporučujeme|Homeoléky|První homeopatická pomoc » Bolesti

Cena:189.00

Účinná polykomponentní homeopatická směs i na velmi úporné bolesti zad, vyhřeznuté meziobratlové ploténky, bolesti pocházející od krční páteře a na neuralgické bolesti hrudníku, ramen a šíje.

Lék skvěle účinkuje také na bolesti hrudní i bederní páteře a pomáhá i od ischialgických bolestí beder s vystřelováním bolesti do nohou.
Směs obsahuje homeopatické léky Hamamelis virginiana, Arnica montana, Calendula officinalis, Echinacea angustifolia, Chamomilla recutita, Symphytum officinale, Belladonna, Bellis perennis, Achillea millefolium, Hypericum perforatum, Aconitum napellus a Mercurius - vše v D potencích, které umožňují tuto směs dávkovat nepřetržitě až do ústupu bolestí. 


Dávkování: Berte v intervalu cca 15-20 minut 5-10 krystalků pod jazyk, a to až do znatelné úlevy od potíží a bolestí. Poté začněte četnost dávek léku postupně pozvolna snižovat - například na již jen 1x za hodinu, poté 1x za dvě hodiny a až bolesti dále ustoupí, stačí již jen 3x denně po dobu ještě tří dnů po uzdravení. Poté ještě po tři dny berte doléčovací dávku cca 10 krystalků 1x denně!


Pozn: Tato směs neulevuje pouze od bolestí zad, ale současně vždy léčí příčinu bolesti. To znamená, že vaše potíže se již nemají tendence znovu a znovu vracet!


Velké balení - cca 45 gramů homeopatické směsi 

(běžná balení homeopatik v českých lékárnách jsou 4 gramy!)