Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Carlsbad C3

98.00

Sada nachlazení a virózy – podzim 2021 a zima 2022

Doporučujeme|Homeopatické sady » Chřipka, nachlazení|Homeoléky|První homeopatická pomoc » Angina

Cena:245.00

 

Speciální polykomponentní homeopatická směs pro nachlazení či virosy podzimního a zimního období 2021-2022. Tato směs je každým rokem potencována nově s ohledem na aktuální stav viros a nachlazení

Jde o směs homeopatických léků Alium cepa, Gelsemium a Mercurius iodatus flavus, doplněné  opět sezonním homeopatickým lékem Camphora a hagiopatickou hlubinnou vodou ze studánky Panny Marie.

Užití při nachlazení, rýmě, kašli, při zvýšených teplotách: 5-10 krystalků po hodinách až pětkrát, šestkrát po sobě - až do ústupu potíží. (Dávky lze rozpouštět i v teplém nápoji, v čaji, svařeném víně či v grogu.)

Užití pro prevenci respiračních onenocnění: Pro výrazné zvýšení obranyschopnosti vašeho organismu před případnou nákazou nachlazením či virosou stačí užít každý týden jednou 5-10 krystalků - a jste výrazně více chráněni!

Toto balení homeopatik je potencováno do přírodního cukru, tudíž je snadno lze jednak rozpouštět a jednak také přímo podávat dětem bez rozdílu věku (homeopatické kuličky laktosy se totiž dětem obtížněji cumlají). Další výhodou je v jednom balení podstatně více dávek, než v případě kuliček.