Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Kurdlipid C3

149.00

Vyléčená rakovina tlustého střeva

Případy z mé praxe

V zimě roku 2011 mne kontaktoval klient (62 let), jemuž na základě krve ve stolici při následné kolonoskopii zjistili rakovinný útvar v sestupném trakčníku.

Pán byl značně nervově labilní (není divu, lékaři v okresní nemocnici mu totiž sdělili, že mu do 14 dnů nádor odoperují a že jej patrně čeká vývod!).

Prohlédl jsem si nález lékařů i aktuální postavení transitů na planety pacienta a onen muž měl právě - vzdor této diagnose- období velmi dobrých Jupiterovských transitů, které mělo trvat zhruba 2 měsíce.

Přesvědčil jsem proto pacienta, aby si nechal pro jistotu tuto diagnosu i následnou terapii potvrdit ve Fakultní nemocnici v Brně a ihned jsem mu nasadil skokovou terapii šesti léků Nux vomica v LM potencích a současně s tím lék Diphterinum v potenci C200.

Pacient naplánovanou operaci v okresní nemocnici přes protestv svého lékaře zrušil a objednali jsme pacienta do Brna do FN na vyšetření. Při kolonoskopii v Brně po 14 dnech od jeho příchodu ke mně byl zjištěn malý rakovinný útvar v sestupném trakčníku, nicméně byl skoro o 0,5 cm menší, než uváděl původní nález z okresu. Pán byl objednán na operaci, ke které došlo za další tři týdny.

Při operaci byl odstraněn jediný jeden polyp, přičemž následným histologickým vyšetřením nebyla potvrzena žádná přítomnost rakovinných buněk. 

V současnosti probíhá doléčování pacienta lehkou a šetrnější chemoterapií + udržovací dávkou homeopatického léku Diphterinum LM2. Pacient se cítí výborně a všechna opakovaná vyšetření ve FN Brno byla a jsou negativní!