Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Virosa, kašel, podzimní nachlazení

299.00

Nízká sebedůvěra a tréma

Případy z mé praxe

Kontaktovala mne nedávno paní (51 let), která je profesí pedagožkou. Trápil ji na první pohled neuvěřitelný problém, a sice tréma hovořit na veřejnosti!

Uváděla, že když má přednášet studentům, musí si vše připravit do nejmenších podrobností - jakýkoli ostřejší dotaz ji je schopen pak ale vykolejit a navíc měla pocit, že díky tomu ztrácí u studentů autoritu.

Po prohlédnutí jejího horoskopu jsem zjistil, že někdy ve věku jejích 5 let došlo k opakované nepříjemné transitní konjunkci Urana na jejího Merkura, a to ve III. domě! III. dům je mimo jiné odpovědný za komunikaci, řeč, projev a pod...

Nasadil jsem jí její konstituční lék Natrum muriaticum v potenci 5M a současně ji navrhl EFT terapii pod vedením mého kolegy Ing. Matsona. Po absolování EFT a několika dávkách Nat-m. ve vysoké potenci u ní do několika dnů došlo ke změně postojů a také k vynoření dávných vzpomínek na dětství. Vzpomněla si, že ve školce v předškolním věku měla na besídce recitovat jakousi básničku. Při zkouškách však tehdy učitelka prohlásila, že "patlá" a špatně mluví, takže přednes básničky nakonec zadala jinému dítěti. 

A toto byl patrně celoživotní základ její trémy hovořit veřejně! I když vystudovala postupně střední i vysokou školu, nikdy se už neosvobodila při projevu spatra. V okamžiku uvědomění si této příhody však najednou pacientka zjistila, že problém je pryč. Pojednou jí nevadí hovořit kdekoli a před kýmkoli a trému vůbec necítí. Dosud bere udržovací dávky Nat-m. jednou měsíčně, nicméně jde jen o lék na dorovnání její psychiky. Hlavní práci odvedlo EFT a její vzpomínka na onu událost z dětství!