Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Těhotenská nevolnost, zvracení

274.00

Srdeční selhávání a žaludeční vředy

Případy z mé praxe

Před cca 2 lety ke mně přišla pacientka (52 let) se srdečními potížemi. Koronografie na kardiocentru u ní předtím zjistila starý infarkt, takže jí byla nasazena léčba, mj. i lékem Godasal (protisrážlivý lék). U pacientky ale mezitím nastaly těžké žaludeční problémy (trpěla kdysi vředovou chorobou dvanácterníku). Endoskopické vyšetření také prokázalo akutní vřed na pyloru.

Rozborem jejího horoskopu bylo zjištěno, že má v IX. domě konjunkci Urana a Venuše s kvadraturou na Mars v VI. domě. Jejímu VI. domu (zdraví!) navíc vládne Venuše. Uran jí přitom stojí na 28 stupni Lva a tento stupeň má na svědomí většinou právě infarkt myocardu.

Nasadil jsem pacientce signaturní léky Uranium nitricum, Sulphur, Cuprum metallicum a k tomu kombinaci Plumbum aceticum, Robinia, Anethum graveolens a hlavně Arnica (srážlivost krve).

Potíže se žaludkem se začaly mírně zlepšovat, nicméně lék Godasal způsoboval opakovaně další vzplanutí žaludečních problémů. Udělal jsem tedy homeopatikum přímo ze samotného Godasalu (klasickou primitivní domácí cestou, Korsakovova ředění) a nasadili jsme jej souběžně s ostatními léky. K tomu jsem pacientce ještě přidal jednou týdně Carcinossin v potenci LM10, kvůli těžkým Saturnickým transitům v té době

Stav se začal zlepšovat a po roce při již asi třetí kontrole na kardiologii po sobě jí byla opakovaně zjištěna jednak výborná srážlivost a jednak echem výrazně vyšší funkce jejího srdce. Potíže dnes již téměř nemá, do schodů chodí bez zadýchávání a žaludeční potíže se vracejí jen výjimečně při nervovém vypětí - a to nakrátko a hlavně bez recidivy vředu.