Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Pacient s rakovinou plic a slinivky

Případy z mé praxe

Nasadili jsme ihned skokovou terapii Nux vomica v C a následně LM potencích, zkuštěně po dnech, protože nebylo mnoho času. Pacient se současně podrobil EFT proceduře, kterou vedl můj kolega Ing. J. Matson, Csc. 

Po cca třech týdnech pacient začal mít chuť na jídlo (a dokonce i na víno!) a začal přibírat na váze. Nux jsme doplnili Carcrinossinem a následně i jeho transitními léky Plumbum aceticum + X-Ray v megových potencích. Z horoskopu pacienta totiž vyplynuly těžké plutonické a saturnické transity v posledních třech letech, takže jsem nasadil k Nux vomica i tyto dva "plutonické" léky.

Koncem léta již byl pacient zcela při chuti, přibíral rychle na váze a dokonce absolvoval denně již poměrně dlouhé procházky. O Vánocích toho roku pak již muž vážil 105 Kg (když ke mně přišel, měl 62 Kg a stále ubýval na váze!) a vyšetření v lednu potvrdilo nepřítomnost nádoru i rakovinných známek (onkomarkerů) v krvi.

Dnes je pacient po dvou letech zdráv, bez potíží, bez recidivy!