Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků je zaměřen na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty.
Eshop je sice provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u Expobanky.

    Máte tedy zde tyto možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet (jen z ČR).
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
- v případě platby na účet neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo o cca 6 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet jsou homeoléky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což trvá dle banky od několika hodin do nejdéle jednoho dne.
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění: Při zasílání na dobírku trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-2 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Sada proti klíšťatům, vosám, včelám a alergiím na bodnutí hmyzem

Sezónní tip|Doporučujeme|Tip pro vás!|První homeopatická pomoc » Hmyz, klíšťata

Cena:358.00

Jde o dvě balení homeopatické směsi založené na homeoléku Ledum palustrae.

Dárkem k tomuto balení je i pytlíček "homeopatického repelentu" pro vaše zvířata (lze použít i pro prevenci u lidí) s homeolékem Apis v potenci D3. Toto homeopatikum výrazně snižuje počet klíšťat, které se na kůži vaší kočky či psa při toulkách přírodou přisají.

Další dva pytlíčky homeoléků v balení (v homeopatických tabletách) naopak fungují jako PRVNÍ POMOC v případě, že vás, nebo kohokoli ve vašem okolí, poštípe hmyz či objeví přisáté klíště. Tato směs obsahuje kromě jiného Apis, Millefolium a další léky zabraňující nástupu alergické reakce a současně posilující vaši imunitu tak, aby se byla schopna úspěšně a razantně vypořádat s případným virem encefalitidy či bakterií boreliozy, které mohou klíšťata (ale někdy i komáři a další) přenášet!

Užití: První týden brát DENNĚ 1x malou špetku z pytlíčku č. 1 - rozpouštět v malém množství vody a vypít - a po sedmi dnech pak den vynechat. Devátý den pak užijete naráz celý pytlíček homeoléku č. 2 (rozpustit alespoň ve dvou deci vody a popíjet třeba i půl dne!). Do cca tří dnů po absolvování této terapie vzroste vaše imunita mnohonásobně prakticky až do pozdního podzimu.

Současně zjistíte, že obtížný hmyz se vám začne vyhýbat! Dva pytlíčky homeoléku č. 3 berte s sebou na cesty jako první pomoc při případném pokousání hmyzem - při bodnutí hmyzem užít ½  tablety  a po půlhodině takto užít druhou polovinu tabletky. 

Po 2-3 hodinách ještě vše jednou zopakovat s další tabletou!

 

FUNGUJE SPOLEHLIVĚ JAKO "REPELENT" PROTI KLÍŠŤATŮM NEJEN NA ČLOVĚKA, ALE I NA DOMÁCÍ TEPLOKREVNÁ ZVÍŘATA: PSY, KOČKY A POD...

 

Obsah sady: 

1 pytlíček homeoléku č. 1  (4 gramy potencované směsi do krystalků přírodního cukru, homeopatická informace Ledum C3 + Apis C6)

1 pytlíček homeoléku č. 2  (4 gramy potencované směsi do krystalků přírodního cukru, homeopatická informace Ledum C200 + Apis C200)

2 pytlíčky homeoléku č. 3 (každý 20 tablet)

Složení homeopatických tablet: monohydrát laktosy, rýžový škrob, mastek, želatina, stearan hořečnatý a homeopatická informace homeoléků Ledum C200 + Apis C200 + Millefolium C200.

Dárek (bonus)

1 pytlíček homeoléku (homeolék Apis mellifica D3 potencovaný do krystalků přírodního cukru pro zvířata i lidi. Zvířatům dávejte 1-2x denně pár krystalků do jídla či pití, lidé mohou vycucat pár krystalků 1x denně)

 

Homeoléky nemají žádné vedlejší účinky, není známa kontraindikace!