Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Vánoční dárek: Horoskop pro vás či vašeho blízkého člověka na rok dopředu, včetně signaturních homeopatik!

Vánoce 2017|Doporučujeme|Jak vybrat homeolék?|Tip pro vás!|Astrologická diagnosa

Cena:998.00

Pozor: Mám k disposici již posledních několik málo volných termínů k vypracování těchto horoskopů do Vánoc!Chcete vědět, jaký pro vás bude příští rok 2018? Chcete mít po ruce svůj vlastní osobní přehled svých příznivých či naopak méně dobrých období?

Vypracuji vám jedinečný komplet vašeho osobního transitního horoskopu pro vás (či pro vašeho blízkého člověka) na rok dopředu, včetně určení signaturních homeopatik přesně vybraných pro očekávaná vaše případná nepříznivá období příštího roku!

 

Zde nyní máte k disposici jedinečný komplet osobního transitního horoskopu pro vás (či vašeho blízkého člověka) na rok dopředu, včetně signaturních homeopatik přesně vybraných pro očekávaná nepříznivá období příštího roku. 

 

Horoskop, který obsahuje vždy v každém roce jak ta příznivá, tak i ta horší, období konkrétního člověka, je zpracován na základě data narození osoby, pro kterou si přejete tento horoskop vypracovat (kromě vás si můžete nechat tento horoskop ode mne zpracovat samozřejmě i pro jakéhokoli svého blízkého) také obsahuje již v ceně potřebná signaturní homeopatika na celý rok dopředu.

Tato homeopatika jsou vybrána tak, aby pokud možno neutralisovala očekávaná méně příznivá období. Homeopatika vám napotencuji na základě tohoto vašeho horoskopu přesně v množství a v potřebě dávkování, které vyplynou ze zpracovaných budoucích astrologických transitů!

 

  Ukázka jednoho z těchto transitních horoskopů na 12 měsíců dopředu i s určením signaturních homeopatik je k náhledu zde...

 

(Vzhledem k časové náročnosti je tato nabídka omezena počtem klientů, kterým jsem reálně schopen nyní tento horoskop vypracovat. Zatím ale stále volnou kapacitu pro vás ještě k disposici mám!)

 

Náhled přehledné tabulky transitního horoskopu:

 

Vysvětlení a bližší informace: 

 

Když na základě svého přesného a jedinečného transitního horoskopu na rok dopředu víte, jaká (a také přesně kdy!) vás čekají astrologicky přívětivá - či naopak spíše nepříznivá - období v příštím roce, k čemu vám to vlastně je, řeknete si?

 

Je to ale stejné, jako kdybychom si řekli: „K čemu jsou nám dopravní značky?“.

 

Díky dopravním značkám totiž víme, že nás vzápětí čeká prudká zatáčka, že v některém místě máme snížit rychlost či dokonce, že před semaforem červené barvy, musíme zastavit.  Jistěže, kromě pokut nás k tomu nic nenutí, ale víme ze zkušenosti, že uposlechnout varovných či dokonce zákazových značek se vždy vyplatí. Protože jen tak potom projedeme zatáčku bezpečně, díky nižší rychlosti se dovedeme včas vyhnout překážce či chodcům - a pokud do křižovatky vjedeme až na zelenou víme bezpečně, že nám cestu nikdo pojednou nečekaně nezkříží.

 

A toto je princip transitního horoskopu!

 

Díky němu, na základě zadaných dat vašeho narození, víte dopředu, jaká období vás čekají. Víme všichni (každý jinak, podle vazeb nebeských těles na obloze právě na ten náš, jedinečný, horoskop narození), jaké „stopky“ či semafory nám ve kterém období nadcházejícího roku ukazují, že zde bychom měli být velmi opatrní, či naopak, ve kterém období se můžeme s jistým předpokladem vyšší úspěšnosti pustit do náročných plánů či projektů.

 

Hvězdičky na obloze nám náš osud neurčují, kdepak. Jen nám na základě tisíciletých zkušeností astrologů říkají – stejně jako ty dopravní značky - že při některých transitech na obloze na náš horoskop narození nám může hrozit to, či ono, že si máme dát zrovna v některých týdnech roku pozor například při podepisování smluv, při koupi cenných věcí - a  nebo při navazování nových vztahů. 

 

A nebo, že naopak zrovna v některých týdnech procházíme obdobím příznivým. Příznivým k osobním blízkým vztahům, k naší práci či k našemu úspěchu.

 

Každý z nás máme takových období během roku mnoho a každý z nás jindy. A vyhodnotit a popsat tato období - pro každého konkrétního člověka - může vždy dosti přesně zkušený astrolog. 

 

A astrolog, který je zároveň také současně i odborníkem v signaturní homeopatii, dokonce může nabídnout více: Pomocí homeopatických přípravků, dobře a pečlivě určených na základě vztahů nebeských objektů k horoskopu klienta, lze poměrně jednoduše řadě v budoucnu očekávaných potíží předejít, či alespoň výrazně zmírnit jejich dopad. 

 

Proto nabízím našim klientům nyní i tuto možnost:

 

Rád vám vypracuji pro vás (a nebo pro vašeho blízkého člověka – například jako váš vánoční dárek pro něho) transitní horoskop na 12 měsíců dopředu, včetně určení všech dobrých i kritických období a včetně nalezení vhodných signaturních prostředků, jak jejich případné nepříjemné následky zavčasu neutralisovat.

 

Tato signaturní homeopatika vám současně k takovému transitnímu horoskopu napotencuji a dodám v potřebném množství, a to na celá období, kdy může člověk, pro něhož tento výhled vypracuji, očekávat nepříjemnější dopady naznačené astrologickými transity.

 

Většinou jsou u každého z nás na rok dopředu potřebná v kritických obdobích cca dvě až někdy i čtyři homeopatika či homeopatické směsi, která už ovšem nemusíte pracně někde shánět, ale dostanete je rovnou spolu s výhledovým transitním horoskopem a také i s popisem, kdy a jak je máte vy – či ten, pro koho horoskop vypracuji - v nadcházejícím roce užívat.

 

Je to ale současně i můj vánoční dárek pro vás! Protože totiž není v mých silách vypracovat nějaké neomezené množství těchto horoskopů (solidní zpracování pro jednoho klienta trvá 1-2 dny), je tato nabídka co do množství klientů poněkud omezena.

Rád však nyní před Vánocemi vyjdu vstříc pokud možno každému z vás a dodám vám rád váš (ale tím pádem i můj!) vánoční dárek přesně, profesionálně a hlavně včas!

 

 

 

 

Komplet obsahuje:


- Transitní horoskop pro konkrétního člověka na 12 měsíců dopředu

- Všechna potřebná signaturní homeopatika, včetně přehledu dávkování a popisu, kdy a jak v příštích 12 měsících je užívat  (většinou 2-4 balení homeopatik či jejich směsí)

 

 Ukázka jednoho z těchto transitních horoskopů na 12 měsíců dopředu je k náhledu zde...

 

(Upozornění: Nějaké ty termíny vypracování jsou v tuto chvíli, v prvních dnech prosince 2017, stále ještě k disposici. Ale už jich nestihnu mnoho)

 

 

 

Leo P. Švančara

astrodiagnostik, astrolog a homeopat společnosti Vitaeelhomeo Ltd.

Kontakt