Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Hubněte účinněji: Homeoterapie & terapie podvědomí metodou EFT (+ Flashdisk 8 GB)

Úvod|Doporučujeme|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Obezita, nadváha

Cena:750.00

Homeoterapie + autoterapie EFT + flashdisk 8GB s mým instruktážním videem a manuálem EFT!


Jedinečná kombinace dvou různých metod současně v jedné terapii pomůže začít trvale snižovat nadváhu nejen u lidí, kteří odolávají dosud všem dietám i hubnoucím metodám, ale i u ostatních, kteří bojují s nadváhou či mají nepříjemné pocity z vlastní postavy. Současně tato terapie pomáhá výrazně snížit váš stres, strach i nepříjemné deprese z každodenních starostí!

Homeoterapie informačními homeoléky - plus autoterapie vlastního podvědomí metodou EFT.

Homeoléky Camphora, Nux vomica a poté Kurdlipid a Carlsbad začnou obracet váš metabolismus ke změně k normálnímu fungování a autoterapie EFT otočí vaše podvědomí o 180 stupňů správným směrem. EFT pomůže k tomu, aby u vás zmizel automaticky podvědomý strach z nadváhy a dalšího přibírání na váze. Vnitřní obavy a strach jsou totiž jedněmi z hlavních příčin dlouhodobých potíží s nadváhou!

 

1) Tato terapie spočívá ve třech krocích terapie homeoléků:

a) Nejdříve je nasazen lék č. 1  (Camphora), který spolehlivě v organismu odbourá všechny negativní účinky vašich dosavadních pokusů o léčbu vaší nadváhy. Současně s tím Camphora neutralisuje i všechny případné předchozí "hubnoucí" terapie a pomůže vašemu organismu v budoucnu zapomenout na JO-JO efekt.

b) Poté nasadíte lék č. 2 (speciální směs čtyř potencí největšího homeopatického léku Nux vomica). Tato směs očistí váš organismus a připraví jej tak, aby co nejlépe přijal následující homeopatickou léčbu vaší nadváhy. Jde o detoxikaci nejen těla, ale svým způsobem o očištění na velmi jemné, ale hluboké, úrovni i vaší psychiky a podvědomí tak, aby léčba následujícími léky Kudrlipid+Carlsbad byla co opravdu nejúčinnější...

c) Poté tři dny vynecháte a pak naplno nasadíte směs č. 3-  Kudrlipid C9 + Carlsbad C15. 

 

2) A k tomu současná léčba podvědomí autoterapií EFT: 

Současně od počátku budete na sobě každodenně alespoň v jednom "kolečku" během každého dne aplikovat jednoduchou - ale překvapivě účinnou (!) - autoterapii metodou EFT, jejíž vyčerpávající návod a manuál obdržíte spolu s vašimi léky v jednom balení. Autoterapie EFT pomáhá často až překvapivě účinně odstranit bloky, strachy, stresy a pokud je prováděna společně s homeoterapií, mivá v praxi vynikající výsledky.

Metoda EFT totiž pomůže odblokovat vaše podvědomí, které je nastaveno ke strachu z dalšího přibírání na váze. Odstraníte svůj strach se najíst, zrušíte svoje nutkání jíst večer či dokonce v noci a současně odblokujete díky této metodě obavy ze své nadváhy!

To společně s probíhající homeoterapií dokáže velmi často "otočit" zdánlivě beznadějné stavy obezity k její postupné redukci. Nejdůležitější na kombinaci těchto dvou metod je, že pokud se správně a poctivě aplikují, nedochází již nikdy v budoucnu k takzvanému JO-JO efektu, protože vaše podvědomí je již zbaveno bloků, strachů, obav a vyrovnáno k positivní hladině!

Navíc v případech, kdy se člověk dostane někdy v budoucnu opět do nějakých stresových situací, kdy by mohlo hrozit opět přibírání na váze, můžete kdykoli autoterapii EFT (kterou již máte osvojenu) zopakovat na svoje momentální a aktuální problémy přímo v té chvíli. (Pokud si totiž EFT už jednou osvojíte, nebude pro vás těžké tuto terapii používat ve všech situacích, kdy by mohlo být ohroženo vaše zdraví, postava či váš psychický stav!)

 

Dávkování a užití homeoléků: 

a) První den: 

Lék č. 1 (Camphora C3) - Celý pytlíček č. 1 užijete během jediného dne. Začnete ráno, kdy zhruba polovinu pytlíčku vsypete do dvou deci vody (ne čaje nebo kávy!) a pozvolna vypijete - třeba na etapy - během zhruba půl hodiny až jedné hodiny. Totéž zopakujete večer s druhou polovinou pytlíčku č. 1. Tím se váš organismus dokonale nastaví "na startovní čáru" bez ohledu na všechny vaše předchozí terapie!

 

 - jeden den vynecháte! 

 

b) Třetí den:

Lék č. 2 (Nux vomica C12 + C30 + C200 + 1M)

Tento lék užijete stejným způsobem jako předchozí lék č. 1. Tedy ráno  zhruba polovinu pytlíčku vsypete do dvou deci vody a postupně vypijete. Totéž zopakujete se zbývající polovinou léku č. 2 týž den večer.

 

- po léku č. 2 vynecháte tři dny, během kterých nepijte bylinky (ani jiné čaje či jakékoli alternativní léky) a omezte, prosím, v těchto třech dnech pokud možno i poněkud příjem vaší potravy jen na skutečně nutné denní minimum (ale jen po tyto tři dny - poté zase můžete začít opět normálně jíst!). V těchto třech dnech také daleko více pijte, zejména čistou vodu. Toto je nutné k dokonalému pročištění vašeho organismu lékem Nux vomica a k nastartování vašeho metabolismu na následnou homeopatickou terapii.

 

c) Sedmý den zahájíte nepřetržitou čtyřtýdenní léčbu směsí č. 3:

Kurdlipid C9 + Carlsbad C15. Budete užívat pravidelně po 4 týdny třikrát denně 5 kuliček - pět ráno, pět kolem poledne, a pak pět globulí i večer. 

Každou dávku vycucáte vždy v ústech pod jazykem.

 

Terapie metodou EFT: 

Od prvního dne: 

Podle mého manuálu (návodu), který dostanete společně s homeoléky, si začnete vyklepávat příslušné body na obličeji, hrudi a rukou (jde o některé výjimečné body jednotlivých meridiánů, které - jak bylo v praxi dokázáno - mají při poklepu mimořádný vliv na podvědomí člověka). Současně budete užívat důležitou startovací větu "Přestože mám strach, přesto se uznávám".

Ve chvíli, kdy se vám podaří strach srovnat na nulovou hladinu (podrobněji viz můj návod k metodě EFT) - což může někdy trvat i několik dnů - začnete pracovat při poklepech s větou "Přesto, že mám nadváhu, přesto se miluji a uznávám". Toto vše otočí váš stav během několika týdnů tak, že začnete pozorovat nejen vyšší vyrovnanost vlastní psychiky, ale především úbytek kilogramů své tělesné váhy. Je jen na vás, jak dlouho budete tímto způsobem pokračovat, ale doporučuji vám někdy v průběhu druhého, třetího, týdne terapie vložit a "odklepat" větičku "Přestože chci až příliš křečovitě zhubnout, přesto se uznávám". Srovnání této věty metodou EFT totiž zaručí, že vaše snaha nebude úporná a tím kontraproduktivní, což by se jinak mohlo snadno stát.

  

Balení:

a) Lék č. 1 - Camphora C3 (nosič přírodní cukr, obsah 4 gramy)

b) Lék č. 2 - Nux vomica C12 + C30 + C200 + 1M (nosič přírodní cukr, obsah 4 gramy)

c) Lék č. 3 - Kurdlipid C9 + Carlsbad C15 (nosič homeopatické globule laktosy a sacharosy, obsah min. 500 granulí) 

d) Flashdisk 8GB (fleška)podrobým názorným písemným i obrázkovým návodem (manuálem) metody EFT a také s mým názorným instruktážním videem metody EFT. Vše dostanete nahráno na flashdisku, který snadno přehrajete nejen v počítači, ale i na většině DVD přehrávačích přímo na vaší televizi. Metodu EFT si tak osvojíte velmi, velmi rychle a hlavně přesně tak, aby fungovala co nejúčinněji! 

Samozřejmě v případě, že byste cokoli z návodu k EFT potřebovali dovysvětlit či upřesnit, emailem se na mne můžete kdykoli obrátit a já vám vysvětlím přesný postup a objasním i vaše případné nejasnosti v některém z kroků EFT. Většinou to ale nebývá třeba - tento můj manuál je ozkoušen mnoha a mnoha klienty, a dá se dle něho metoda EFT velmi snadno a rychle začít aplikovat.