Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Nově na eshopu:

Homeopatická sada na dnu

545.00

Vyvážená homeopatická terapie pro trvalé snížení vaší nadváhy

Úvod|Doporučujeme|Tip pro vás!|Homeopatické sady » Obezita, nadváha

Cena:499.00

Směs Kurdlipid a Carlsbad se startovacími homeoléky Camphora + Nux vomica ve 4 potencích naráz!
Terapie primárně určená pro snížení nadváhy a zejména pro obnovení vašeho metabolismu. Tato homeopatická třístupňová terapie, dobře ozkoušená v praxi u mnoha mých pacientů, má za cíl zejména nastartovat váš metabolismus do normálního stavu a pokrýt i většinu vašich ostatních zdravotních problémů.

Jinými slovy: šetrně, jemně, ale přitom rasantně, tato terapie vrátí váš organismus k normální činnosti bez ohledu na vaše předchozí - třeba i dlouholeté - pokusy zhubnout. Princip této terapie spočívá jednak v eliminaci negativních následků předchozích pokusů o léčbu vaší nadváhy (lék Camphora), poté v detoxikaci a pročištění vašeho organismu i vaší psychiky (lék Nux vomica ve 4 potencích naráz) a následné v léčbě vynikajícími "nadváhovými" léky Kurdlipid a Carlsbad.

 

 

Tato terapie spočívá ve třech krocích:

a) Nejdříve je nasazen lék č. 1  (Camphora), který spolehlivě v organismu odbourá všechny negativní účinky vašich dosavadních pokusů o léčbu vaší nadváhy. Současně s tím Camphora neutralisuje i všechny případné předchozí "hubnoucí" terapie a pomůže vašemu organismu v budoucnu zapomenout na JO-JO efekt.

b) Poté nasadíte lék č. 2 (speciální směs čtyř potencí největšího homeopatického léku Nux vomica). Tato směs očistí váš organismus a připraví jej tak, aby co nejlépe přijal následující homeopatickou léčbu vaší nadváhy. Jde o detoxikaci nejen těla, ale svým způsobem o očištění na velmi jemné, ale hluboké, úrovni i vaší psychiky a podvědomí tak, aby léčba následujícími léky Kudrlipid+Carlsbad byla co opravdu nejúčinnější...

c) Poté tři dny vynecháte a pak naplno nasadíte směs č. 3-  Kudrlipid C9 + Carlsbad C15. 

 

Tato směs do několika týdnů sníží vaši váhu a navíc při pravidelném užívání zabrání vašemu dalšímu zbytečnému přírůstku kil. Tato moje pečlivě vyvážená směs obsahuje homeopatické léky Kurdlipid a Carlsbad v jediném polykomponentu v C potencích. 

Při třídýdenním užívání 3x denně (ráno, v poledne a večer po 5 globulích) vás poměrně spolehlivě opět zbaví zbytečného přírůstku tělesné hmotnosti, ale současně vás také významně imunizuje vůči dalšímu přibírání na váze a navíc vám i nastartuje vaši imunitu i proti virozám, nachlazením i stresovým situacím!

 

 

 

Dávkování a užití: 

a) První den: 

Lék č. 1 (Camphora C3) - Celý pytlíček č. 1 užijete během jediného dne. Začnete ráno, kdy zhruba polovinu pytlíčku vsypete do dvou deci vody (ne čaje nebo kávy!) a pozvolna vypijete - třeba na etapy - během zhruba půl hodiny až jedné hodiny. Totéž zopakujete večer s druhou polovinou pytlíčku č. 1. Tím se váš organismus dokonale nastaví "na startovní čáru" bez ohledu na všechny vaše předchozí terapie!

 

 - jeden den vynecháte! 

 

b) Třetí den:

Lék č. 2 (Nux vomica C12 + C30 + C200 + 1M)

Tento lék užijete stejným způsobem jako předchozí lék č. 1. Tedy ráno  zhruba polovinu pytlíčku vsypete do dvou deci vody a postupně vypijete. Totéž zopakujete se zbývající polovinou léku č. 2 týž den večer.

 

- po léku č. 2 vynecháte tři dny, během kterých nepijte bylinky (ani jiné čaje či jakékoli alternativní léky) a omezte, prosím, v těchto třech dnech pokud možno i poněkud příjem vaší potravy jen na skutečně nutné denní minimum (ale jen po tyto tři dny - poté zase můžete začít opět normálně jíst!). V těchto třech dnech také daleko více pijte, zejména čistou vodu. Toto je nutné k dokonalému pročištění vašeho organismu lékem Nux vomica a k nastartování vašeho metabolismu na následnou homeopatickou terapii.

 

c) Sedmý den zahájíte nepřetržitou čtyřtýdenní léčbu směsí č. 3:

Kurdlipid C9 + Carlsbad C15. Budete užívat pravidelně po 4 týdny třikrát denně 5 globulek - pět ráno, pět kolem poledne, a pak pět globulí i večer. 

Každou dávku vycucáte vždy v ústech pod jazykem.

  

Balení:

a) Lék č. 1 - Camphora C3 (nosič přírodní cukr, obsah 4 gramy)

b) Lék č. 2 - Nux vomica C12 + C30 + C200 + 1M (nosič přírodní cukr, obsah 4 gramy)

c) Lék č. 3 - Kurdlipid C9 + Carlsbad C15 (nosič homeopatické granule laktosa/sacharosa, obsah min. 350 globulí)