Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Nově na eshopu:

Homeopatická sada na dnu

545.00

Diagnosa vašich potíží a vypracování návrhu vaší léčby

Úvod|Jak vybrat homeolék?|Rychlý návrh vaší léčby|Doporučujeme|Tip pro vás!|Astrologická diagnosa|Homeopatické sady|Homeoléky|První homeopatická pomoc|První homeopatická pomoc » Diagnosa a léčba online

Cena:250.00

Proto, aby mohl kdokoli (bez ohledu na vzdálenost a čas!) začít s účinnou léčbou svých potíží co nejrychleji , zavedl jsem tuto formu rychlé, a pro vás velmi pohodlné, on-line diagnozy!


Pokud trpíte jakýmikoli potížemi (ať již akutními či chronickými - a nebo třeba i pro vaše lékaře onemocněním zdánlivě neřešitelným!) můžete si zde u mne přímo teď hned objednat velmi rychlé zpracování vaší diagnosy a návrh takové terapie, která vám s největší pravděpodobností pomůže se vašich potíží zbavit.

 

Na základě vámi uvedených zdravotních potíží a vašeho data narození (toto vše uveďte do pole Poznámka při objednávce této služby v tomto homeopatickém e-shopu) vám pomocí osvědčených astrologicko diagnostických metod vypracuji přímo osobně na míru  návrh takové homeopatické terapie, která vás s největší pravděpodobností vašich potíží zbaví, či je minimálně alespoň zmírní na únosnou mez!

 

Svá astrologicko diagnostická zjištění vám v řádu několika málo hodin od vaší objednávky zašlu na vaši emailovou adresu, včetně mnou doporučeného postupu vaší léčby. Pokud z návrhu vyplyne potřeba konkrétních homeopatických léků či směsí, jsem schopen vám je následně - samozřejmě vždy na základě naší další domluvy emailem - dodat v přesně potřebném množství i potencích tak, aby léčba vedla co nejrychleji k vašemu plnému uzdravení.

 

(Poznámka: Neváhejte se na mne obrátit i v případech zdánlivě beznadějných onemocnění. Již mnohokrát se totiž v praxi stalo, že nemoc dopředu zdánlivě nevyléčitelná byla dobře zvolenou a zacílenou homeopatickou léčbou nakonec zcela vyléčena!)