Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Hekla lava C30

169.00

Vyléčená rakovina tlustého střeva

Případy z mé praxe

V zimě roku 2011 mne kontaktoval klient (62 let), jemuž na základě krve ve stolici při následné kolonoskopii zjistili rakovinný útvar v sestupném trakčníku.

Pán byl značně nervově labilní (není divu, lékaři v okresní nemocnici mu totiž sdělili, že mu do 14 dnů nádor odoperují a že jej patrně čeká vývod!).

Prohlédl jsem si nález lékařů i aktuální postavení transitů na planety pacienta a onen muž měl právě - vzdor této diagnose- období velmi dobrých Jupiterovských transitů, které mělo trvat zhruba 2 měsíce.

Přesvědčil jsem proto pacienta, aby si nechal pro jistotu tuto diagnosu i následnou terapii potvrdit ve Fakultní nemocnici v Brně a ihned jsem mu nasadil skokovou terapii šesti léků Nux vomica v LM potencích a současně s tím lék Diphterinum v potenci C200.

Pacient naplánovanou operaci v okresní nemocnici přes protestv svého lékaře zrušil a objednali jsme pacienta do Brna do FN na vyšetření. Při kolonoskopii v Brně po 14 dnech od jeho příchodu ke mně byl zjištěn malý rakovinný útvar v sestupném trakčníku, nicméně byl skoro o 0,5 cm menší, než uváděl původní nález z okresu. Pán byl objednán na operaci, ke které došlo za další tři týdny.

Při operaci byl odstraněn jediný jeden polyp, přičemž následným histologickým vyšetřením nebyla potvrzena žádná přítomnost rakovinných buněk. 

V současnosti probíhá doléčování pacienta lehkou a šetrnější chemoterapií + udržovací dávkou homeopatického léku Diphterinum LM2. Pacient se cítí výborně a všechna opakovaná vyšetření ve FN Brno byla a jsou negativní!