Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Nízká sebedůvěra a tréma

Případy z mé praxe

Kontaktovala mne nedávno paní (51 let), která je profesí pedagožkou. Trápil ji na první pohled neuvěřitelný problém, a sice tréma hovořit na veřejnosti!

Uváděla, že když má přednášet studentům, musí si vše připravit do nejmenších podrobností - jakýkoli ostřejší dotaz ji je schopen pak ale vykolejit a navíc měla pocit, že díky tomu ztrácí u studentů autoritu.

Po prohlédnutí jejího horoskopu jsem zjistil, že někdy ve věku jejích 5 let došlo k opakované nepříjemné transitní konjunkci Urana na jejího Merkura, a to ve III. domě! III. dům je mimo jiné odpovědný za komunikaci, řeč, projev a pod...

Nasadil jsem jí její konstituční lék Natrum muriaticum v potenci 5M a současně ji navrhl EFT terapii pod vedením mého kolegy Ing. Matsona. Po absolování EFT a několika dávkách Nat-m. ve vysoké potenci u ní do několika dnů došlo ke změně postojů a také k vynoření dávných vzpomínek na dětství. Vzpomněla si, že ve školce v předškolním věku měla na besídce recitovat jakousi básničku. Při zkouškách však tehdy učitelka prohlásila, že "patlá" a špatně mluví, takže přednes básničky nakonec zadala jinému dítěti. 

A toto byl patrně celoživotní základ její trémy hovořit veřejně! I když vystudovala postupně střední i vysokou školu, nikdy se už neosvobodila při projevu spatra. V okamžiku uvědomění si této příhody však najednou pacientka zjistila, že problém je pryč. Pojednou jí nevadí hovořit kdekoli a před kýmkoli a trému vůbec necítí. Dosud bere udržovací dávky Nat-m. jednou měsíčně, nicméně jde jen o lék na dorovnání její psychiky. Hlavní práci odvedlo EFT a její vzpomínka na onu událost z dětství!