Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Srdeční selhávání a žaludeční vředy

Případy z mé praxe

Před cca 2 lety ke mně přišla pacientka (52 let) se srdečními potížemi. Koronografie na kardiocentru u ní předtím zjistila starý infarkt, takže jí byla nasazena léčba, mj. i lékem Godasal (protisrážlivý lék). U pacientky ale mezitím nastaly těžké žaludeční problémy (trpěla kdysi vředovou chorobou dvanácterníku). Endoskopické vyšetření také prokázalo akutní vřed na pyloru.

Rozborem jejího horoskopu bylo zjištěno, že má v IX. domě konjunkci Urana a Venuše s kvadraturou na Mars v VI. domě. Jejímu VI. domu (zdraví!) navíc vládne Venuše. Uran jí přitom stojí na 28 stupni Lva a tento stupeň má na svědomí většinou právě infarkt myocardu.

Nasadil jsem pacientce signaturní léky Uranium nitricum, Sulphur, Cuprum metallicum a k tomu kombinaci Plumbum aceticum, Robinia, Anethum graveolens a hlavně Arnica (srážlivost krve).

Potíže se žaludkem se začaly mírně zlepšovat, nicméně lék Godasal způsoboval opakovaně další vzplanutí žaludečních problémů. Udělal jsem tedy homeopatikum přímo ze samotného Godasalu (klasickou primitivní domácí cestou, Korsakovova ředění) a nasadili jsme jej souběžně s ostatními léky. K tomu jsem pacientce ještě přidal jednou týdně Carcinossin v potenci LM10, kvůli těžkým Saturnickým transitům v té době

Stav se začal zlepšovat a po roce při již asi třetí kontrole na kardiologii po sobě jí byla opakovaně zjištěna jednak výborná srážlivost a jednak echem výrazně vyšší funkce jejího srdce. Potíže dnes již téměř nemá, do schodů chodí bez zadýchávání a žaludeční potíže se vracejí jen výjimečně při nervovém vypětí - a to nakrátko a hlavně bez recidivy vředu.