Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com
Mohlo by vás zaujmout:

Arnica C200

98.00

Úraz spilky u koně

Případy z mé praxe

Byl jsem loni zavolán k jezdeckému koni, kobylce, která utrpěla patrně úraz spilky (dolní část nohy v kloubu nad kopytem). Denní návštěvy veterináře nepomáhaly a kůň byl naopak čím dál horší.

Protože u koní se eviduje datum a čas narození, zkusil jsem si vypracovat nejdříve astrologický pohled, zda není vidět nějaký špatný transit. A on vidět byl!

Šlo o přechod Marse přes Uran (úrazy, zlomeniny, teploty) a proto jsem zvolil jako první pomoc Arnica v potenci 1M. Kobylka, která sotva stála a nárt měla hodně viditelně oteklý, dostala homeopatický lék přímo do těla homeopatickým počítačem.

Než jsme na dvoře stájí asi půl hodinky popovídali s majitelkami, začala kobylka pochodovat po stáji. Dostala ještě jednu dávku Arnica, tentokrát 2M, a odjeli jsme.

Druhý den ráno byl otok pryč, kobylka velmi živá a během tří dnů už normálně běhala a skákala po cvičišti. 

O půl roku později jsem se dozvěděl, že prý veterináři při pravidelné kontrole koní u této kobylky roentgenem zjistili asi půl roku starou, leč naprosto skvěle srostlou, zlomeninu nohy! Patrně to tedy byl onen úraz, který vyhojila zcela bez následků Arnica montana!