Způsoby nákupu:
Náš homeopatický e-shop:
- U XIV. Svatých Pomocníků - náš hlavní homeopatický e-shop, zaměřený na homeopatickou pomoc, homeoléky a speciální homeopatické směsi i monokomponenty
je sice fyzicky provozován mimo území Evropské unie, nicméně naše přípravky a homeoléky zasíláme i do EU, včetně kamkoli do České republiky nebo Slovenské republiky!
Nikdy našim klientům neúčtujeme balné ani poštovné (výjimkou je pouze požadavek zaslání balíčku na dobírku - a to jen v ČR a SR)
Platbu v ČR můžete jednoduše poukázat jako obyčejnou českou platbu na náš český účet u banky LBBW Bank CZ. Totéž platí pro platby na Slovensku.

    Máte tedy zde tři možnosti nákupu:

  1. a) platba na účet.
  2. b) na dobírku (ČR + SR!)
  3. c) platba přes PayPal - i platební kartou (a to v kterékoli měně a dokudkoli na světě).
    Náš PayPal: vitaeelhomeo@svancara.eu
- v případě platby na účet nebo systémem PayPal neplatíte žádné poštovné
- v případě dobírky v ČR se částka za objednané produkty navyšuje o 124 Kč (nebo 5 Euro v SR) poštovného!
Dodací lhůty:
V případě platby na účet (v ČR + SR) jsou léky odesílány poté, kdy je vaše platba připsána na náš účet (což v ČR trvá dle banky cca 1-2 dny, totéž na Slovensku). Pokud ale zaplatíte online systémem PayPal, platbu obdržíme ihned!
Okamžitě poté vám je zboží odesíláno poštovními službami, které je doručí zpravidla již do druhého dne kdekoli v EU.
Upozornění pro zákazníky z ČR: Při zasílání na dobírku Českou poštou trvá doručení vašich objednaných produktů cca 1-3 dny, dle lokality.
Kontakt:
email: vitaeelhomeo@svancara.eu
Homeopaticko diagnostické centrum • Vitaeelhomeo Ltd., Northampton (England) • Company Number: 08062676
CZ: tel. +420 777 307 887

http://1.homeoeshop.com

Pacient s rakovinou plic a slinivky

Případy z mé praxe

Nasadili jsme ihned skokovou terapii Nux vomica v C a následně LM potencích, zkuštěně po dnech, protože nebylo mnoho času. Pacient se současně podrobil EFT proceduře, kterou vedl můj kolega Ing. J. Matson, Csc. 

Po cca třech týdnech pacient začal mít chuť na jídlo (a dokonce i na víno!) a začal přibírat na váze. Nux jsme doplnili Carcrinossinem a následně i jeho transitními léky Plumbum aceticum + X-Ray v megových potencích. Z horoskopu pacienta totiž vyplynuly těžké plutonické a saturnické transity v posledních třech letech, takže jsem nasadil k Nux vomica i tyto dva "plutonické" léky.

Koncem léta již byl pacient zcela při chuti, přibíral rychle na váze a dokonce absolvoval denně již poměrně dlouhé procházky. O Vánocích toho roku pak již muž vážil 105 Kg (když ke mně přišel, měl 62 Kg a stále ubýval na váze!) a vyšetření v lednu potvrdilo nepřítomnost nádoru i rakovinných známek (onkomarkerů) v krvi.

Dnes je pacient po dvou letech zdráv, bez potíží, bez recidivy!